فراخوان اربعین حسینی و برپایی محافل قرآنی و اجرای برنامه حفظ در موکب قرآنی موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) با حضور حافظان کل قرآن کریم موسسه

امین افشارنیا سرپرست روابط عمومی موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی بیت الاحزان اعلام داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی به لطف الهی این موسسه طبق رویه گذشته اقدام به برپایی موکب در این مراسم پرشکوه می نماید و با برگزاری محافل قرآنی از زائران حسینی استقبال می نماید.

وی با اشاره به فراخوانی که از حافظان کل قرآن کریم این مؤسسه به منظور اجرای برنامه حفظ در محافل قرآنی موکب اربعین به عمل خواهد آمد گفت: در طول برپایی موکب از ۱۰ نفر از حافظان کل قرآن کریم که مسلط به اجرای برنامه حفظ می‌باشند دعوت به همکاری می‌کنیم و امیدواریم با حضور این حافظان، شاهد رونق بخشی به فعالیتهای قرآنی در راهپیمایی عظیم اربعین باشیم.

سرپرست روابط عمومی بیت الاحزان با اشاره به محدودیت در پذیرش حفاظ محترم اظهار داشت: مؤسسه هزینه ایاب و ذهاب و اسکان این عزیزان را تأمین می‌نماید و در پایان مراسم نیز لوح تقدیری را جهت یادبود به ایشان تقدیم می‌نماید.

افشارنیا در خصوص نحوه ثبت نام حافظان گفت: حافظان قرآن کریم که آمادگی و شرایط شرکت در این مراسم ارزشی و قرآنی را دارند می توانند از طریق تماس با روابط عمومی موسسه به شماره: ۰۹۹۳۵۹۰۲۲۸۶ و یا مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان به نشانی beytolahzan.ir نسبت به نام نویسی در این برنامه اقدام نمایند.

وی در پایان تأکید کرد: البته نحوه برپایی این موکب به شرایط مرزها و تصمیمات دولت جدید بستگی دارد و إن‌شاءالله با تسهیل امور زائران حضرت اباعبدالله(ع)، در این حرکت تاریخ ساز و تعظیم شعائر الهی نقش مؤثرتر و کامل‌تری ایفا نماییم.

علاقمندان می‌توانند جهت نام نویسی از طریق زیر مشخصات خود را جهت بررسی کارشناسان مربوطه ارسال نمایند.

جدول وضعیت ثبت‌نامی‌ها

نمایش ۱ - ۱۷ از ۱۷

 شناسه ملی میزان تسلط بر محفوظات وضعیت
۰۶۹۰۸۹۱۹۵۴ضعیفدر حال بررسی
۱۱۳۰۵۱۱۲۰۰ضعیفدر حال بررسی
۱۱۳۰۵۸۵۶۵۴ضعیفدر حال بررسی
۲۳۷۲۵۹۸۸۰۵ضعیفدر حال بررسی
۴۱۹۰۷۵۶۵۴۷ضعیفدر حال بررسی
قویدر حال بررسی
۰۰۲۵۲۲۷۹۵۵قویدر حال بررسی
۰۲۰۰۸۹۳۰۰۹قویدر حال بررسی
۰۳۷۱۶۵۸۷۵۶قویدر حال بررسی
۰۹۲۴۳۴۶۲۲۱قویدر حال بررسی
۱۸۹۰۲۴۳۴۲۶قویدر حال بررسی
۱۹۴۰۷۹۶۶۴۴قویدر حال بررسی
۴۴۶۰۱۲۴۱۸۱قویدر حال بررسی
۶۰۸۰۲۱۲۱۲۹قویدر حال بررسی
۰۶۴۰۸۸۱۲۶۲متوسطدر حال بررسی
۴۵۰۱۱۳۸۶۳۷متوسطدر حال بررسی
۶۸۲۰۰۰۶۳۰۶متوسطدر حال بررسی
 شناسه ملی میزان تسلط بر محفوظات وضعیت
ثبت درخواست