فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله

فعالیت‌های برون مرزی

قرآن آموزان خارجی

یکی از اهداف و آرمان‌های مؤسسه بیت الاحزان، فعالیت در جغرافیای جهان اسلام بوده است و رویکرد مؤسسه طی سال‌های گذشته گویای تلاش در این مسیر می‌باشد به گونه‌ای که تاکنون ۹۴ نفر از اتباع ۱۲ کشور خارجی در مراکز شبانه روزی حفظ یکساله قرآن مؤسسه در داخل کشور موفق به حفظ قرآن شده‌اند و هم اکنون برخی از حافظان در خارج از مرزهای کشور (عراق، آمریکا، هندوستان) برنامه‌های آموزش قرآن کریم را برپا نموده‌اند.

معاونت امور بین الملل

با توجه به استقبال نوجوانان و جوانان از برخی کشورهای خارجی جهت حضور در مراکز شبانه روزی حفظ تخصصی بیت الاحزان و با عنایت به آرمان مجموعه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) به منظور ترویج آموزه‌های قرآن کریم در جغرافیای جهان اسلام، در مهرماه ۱۳۹۷ معاونت امور بین الملل این مؤسسه به مدیریت یوسف انوری، از مدیران با سابقه این مجموعه قرآنی آغاز به کار کرد.
از اهداف راه اندازی این معاونت می‌توان به ایجاد زمینه جهت راه اندازی شعب در خارج از کشور، نظام‌مند کردن فعالیت های خارج از کشور مؤسسه، برگزاری طرح ملی رحله در خارج از کشور، تشکیل مدرسه حفظ ویژه حفاظ خارجی در ایران، تعیین کشورهای هدف فعالیت، چگونگی مدیریت و شیوه‌های تربیتی و آموزشی قرآن آموزان خارجی و طریقه جذب و تبلیغات در خارج از کشور اشاره کرد.
پس از راه اندازی این معاونت، پیگیری‌هایی جهت راه اندازی مراکز حفظ قرآن و گسترش فعالیت‌های قرآنی در خارج از مرزهای کشور با تمرکز بر کشورهای اسلامی منطقه صورت گرفته است.
رایزنی با مدیران و کارشناسان مرکز ارتباطات و امور بین الملل مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور، انعقاد تفاهم نامه با جامعه المصطفی العالمیه و سفر کارشناسان بیت الاحزان به لبنان به منظور ارزیابی زمینه‌های برپایی مراکز شبانه روزی در کشورهای اسلامی منطقه غرب آسیا از اقدامات انجام شده توسط این معاونت بوده است.