فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
آزمون کتبی و شفاهی کل قرآن کریم در مدرسه شبانه روزی امام رضا (علیه السلام) در شهرستان مراغه برگزار و از 21 قرآن آموز، 19 نفر حافظ کل قرآن شدند.

 

یوسف انوری، مدیر مدرسه حفظ تخصصی قرآن کریم امام رضا (علیه السلام) در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بیت الاحزان عنوان کرد: بحمدالله قرآن آموزان این مدرسه شبانه روزی پس از یک سال تلاش و پس از برگزاری آزمون داخلی حفظ کل برای اولین بار از شمال غرب کشور ۱۹ حافظ کل قرآن کریم راهی دیار خود شدند.

وی عنوان کرد: ۲۱ قرآن آموز پس از یک سال تلاش در این آزمون حاضر شدند و اکنون ۱۹ حافظ کل، ۱ حافظ ۲۰ جزء و ۱ حافظ ۱۵ جزء به حافظان قرآن کشور افزوده شده است.

این فعال قرآنی همچنین  از برگزاری با موفقیت طرح رحله (حفظ ۵ جزء از قرآن در تعطیلات تابستان) ویژه طلاب در شهرستان مراغه خبر داد و افزود: پس از یک ماه تلاش طلاب حاضر در این طرح ۲ جزء از قرآن را حفظ نمودند و در روزهای گذشته آزمون کتبی و شفاهی ۲ جزء در این دوره برگزار شد.

مدیر مدرسه حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم امام رضا (علیه السلام) همچنین عنوان کرد: در دومین دوره حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم بیش از ۵۰ نفر در مصاحبه و آزمون حضور داشتند و ۳۱ قرآن آموز از بین آن ها انتخاب شد.

یدآور می شود با تلاش های شبانه روزی دیرپاترین معلم و فعال قرآنی بیت الاحزان اولین مدرسه شبانه روزیحفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم در شمال غرب کشور در سال گذشته در شهرستان مراغه و در حرم مطهر امامزاده ابراهیم (علیه السلام) روستای چکان راه اندازی شده است و امید است با توجه به دریافت شهریه اندک از قرآن آموزان، حمایت های مسئولین و خیراندیشان زمینه ساز گسترش فرهنگ قرآن کریم در این خطه از ایران اسلامی باشد.

				
					beytolahzan.ir/?p=1410
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات