فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
چهارمین مرحله از سلسله مسابقات تفسیر قرآن کریم "مشکات" با محوریت بخش دوم از جزء بیست و نهم قرآن کریم برگرفته از جلد 25 کتاب تفسیر نمونه به صورت همزمان در شهرستان قرآنی استهبان و روستاهای تابعه برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام اللهعلیها) ، چهارمین مرحله از مسابقات تفسیر به همت بیت الاحزان شعبه شهرستان قرآنی استهبان و با همکاری تعدادی از نهادهای قرآنی شهرستان برگزار شد.

مسئول بیت الاحزان شعبه استهبان، احمد تاج بخش در این خصوص گفت: این دوره از مسابقات مربوط به بخش دوم از جزء بیست و نهم و شامل سوره های معارج، نوح، جن و مزمل می باشد.

تاج بخش ادامه داد: سلسله مسابقات تفسیر از جمله برنامه های بلند مدت دبیر خانه شهرستان قرآنی استهبان بوده و محوریت برگزاری مسابقه بر عهده بیت الاحزان است.

مسئول بیت الاحزان شعبه استهبان ضمن تشکر از کلیه نهادهای مربوطه گفت: با توجه به بلند مدت بودن سلسله مسابقات تفسیر ستاد اجرایی به همین منظور تشکیل شده که متشکل است از: فرمانداری، دبیرخانه شهرستان قرآنی استهبان، دفتر امام جمعه، اداره آموزش و پرورش، اداره اوقاف، مؤسسه فرهنگی دارالقرآن امامزاده پیر مراد (علیه السلام)، حلقه های صالحین سپاه، مؤسسه فرهنگی امین، مجمع امور صنفی و حوزه های علمیه خواهران و برادران

تاج بخش اضافه کرد: سؤالات مسابقه به صورت ۴۰ سؤال تستی برگرفته از جلد ۲۵ کتاب تفسیر نمونه بود و به کلیه افرادی که بالاتر از ۸۰% سؤالات را پاسخ صحیح داده باشند بدون قرعه کشی هدایای نقدی اهدا خواهد شد.

تاج بخش در پایان تصریح کرد: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز در ۱۶ بهمن همزمان با دهه مبارک فجر در مهدیه شهرستان قرآنی استهبان برگزار خواهد شد.

گفتنی است سلسله مسابقات تفسیر مشکات از اسفند ماه ۹۲ آغاز شده وهر ۶ ماه یک بار در این شهرستان قرآنی با هدف آشنایی و انس مردم با حزب مفصلات قرآن کریم (۵ جزء آخر) برگزار می گردد.

				
					beytolahzan.ir/?p=1326
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات