فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
جلسه فعالسازی ستاد اجرایی بزرگترین جشن فارغ التحفیظی حافظان کل قرآن کشور با حضور مسؤلین شهرستان قرآنی استهبان در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه، دراین مراسم که در دفتر امام جمعه شهرستان استهبان برگزار شد، علاوه بر حضور مسؤلین مؤسسه بیت الاحزان و اعضای ستاد اجرایی جشن فارغ التحفیظی، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه سپاه استهبان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، امام جمعه موقت، معاون مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان و جمعی از اعضای شوراهای شهرستان حضور داشتند.

امام جمعه استهبان با ایراد سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری بزرگترین جشن حافظان کل قرآن کشور در این شهرستان، برگزاری این جشن را یکی از دلایل شهرستان قرآنی خواندن استهبان خواند و اظهار امیدواری کرد که ان شاالله در سال جاری با تلاش تمامی مسئولان شهرستان و مسئولان مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) این جشن با شکوه هر چه تمام تر نسبت به سال های قبل برگزار خواهد شد.

وی همچنین قول داد تا از تمامی ائمه جماعت استان فارس برای حضور در این جشن دعوت به عمل آورد.

در ادامه آقای اکبری نژاد، فرماندار شهرستان استهبان ضمن استقبال از برگزاری جلسه ستاد اجرایی جشن فارغ التحفیظی قول داد با تمام توان جهت هر چه بهتر برگزار شدن این جشن تلاش نماید و از تمامی فرمانداران شهرستان های استان فارس و استاندار این استان جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل آورد.

همچنین مقرر شد تا اعضای حاضر در این جلسه با نماینده ولی فقیه در استان فارس، استاندار و فرمانده سپاه فجر استان جهت ارائه گزارشی از فعالیت های قرآنی این شهرستان دیداری داشته باشند.

شایان ذکر است این جشن هر ساله در شهریور ماه و پس  از اتمام دوره حفظ کل قرآن آموزان مدارس شبانه روزی و ۱۳۰شعبه بیت الاحزان برگزار می شود و طبق روال سال های گذشته امسال دوازدهمین جشن فارغ التحفیظی این مؤسسه نیز در روز ۲۱ شهریور ماه در شهرستان قرآنی استهبان برگزار خواهد شد.

				
					beytolahzan.ir/?p=1732
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات