فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
با توجه به استقبال گسترده قرآن آموزان و حافظان قرآن کریم شعب بیت الاحزان ثبت نام ثبت نام در طرح بزرگ قرآنی لبیک تا پانزدهم اسفند ماه تمدید شد

 

مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها ) از بدو تأسیس در راستای ترویج فرهنگ قرآنی در بین آحاد مردم فعالیت‌های گسترده‌ای به خصوص در زمینه حفظ قرآن کریم در سطح کشور انجام داده تا جایی که هم اکنون به حول و قوه الهی موفق به تربیت بیش از ۱۰۰۰ حافظ کل قرآن کریم از سراسر کشور گشته است.

اما از سال ۱۳۹۰ و در پی بیانات مقام معظم رهبری (مدظله) در خصوص تربیت ۱۰ میلیون حافظ کل قرآن کریم، مؤسسه بر آن شد تا با برگزاری طرح‌های متعدد حفظ قرآن کریم در سطح کشور، زمینه تحقق خواسته معظم له را، با ترغیب آحاد جامعه به حفظ قرآن کریم فراهم نماید.

در راستای «لبیک» به فرمایشات مقام معظم رهبری، این مؤسسه مردم نهاد اقدام به برگزاری طرح بزرگ قرآنی «لبیک» درسراسر کشور نموده است.

«طرح لبیک» حفظ اجزاء قرآن کریم می‌باشد که در پایان پس از برگزاری آزمون هر دوره، به تمامی شرکت کنندگانی که حد نصاب لازم را کسب کنند هدایایی نفیس و ارزنده اهدا خواهد شد.

این طرح هم اکنون در مرحله ثبت نام از متقاضیان به سر می‌برد، و در این مرحله، افرادی که تاکنون موفق به حفظ قرآن نشده‌اند می‌توانند با حفظ تنها ۱ جزء از قرآن کریم، از هدایای این طرح بهره‌مند شوند. البته لازم به ذکر است که حافظان قرآن نیز در مقاطع ۳ تا ۳۰ جزء می‌توانند در طرح شرکت نمایند.

تاکنون تعداد زیادی از علاقمندان از سراسر کشور در این طرح شرکت نموده اند که تا لحظه تنظیم خبر، بیت الاحزان شعبه دلگان (استان سیستان و بلوچستان) در تعداد نفرات شرکت کننده پیشتاز می‌باشد.

با توجه به استقبال گسترده قرآن آموزان و حافظان قرآن کریم شعب بیت الاحزان مدت ثبت نام در طرح بزرگ قرآنی لبیک تا پانزدهم اسفند ماه تمدید شد.

علاقمندان جهت ثبت نام می‌توانند روی این لینک کلیک نمایند.

				
					beytolahzan.ir/?p=937
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات