فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان فارس طی روزهای 7 و 8 آبا‌ن‌ماه با حضور 260 نفر از بانوان قرآنی برگزیده شهرستان‌های فارس در محل اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مؤسسه بیت الاحزان همزمان با پایان یافتن این دوره از مسابقات، الهام حسین زاده از استهبان و حمیده حسینی از قیر به ترتیب مقام اول و دوم حفظ ۲۰ جزء و محبوبه جعفری از قائمیه مقام اول رشته حفظ ده جزء را کسب کردند که هر سه از حافظان کل قرآن مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) می باشند.

به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمیثم حسینی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس نفرات اول تا سوم رشته‌های حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل و همچنین رشته قرائت تحقیق به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد و‌ در رشته ترتیل ۴ نفر به مرحله کشوری و در رشته حفظ ۱۰ جزء تنها نفر اول به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند.

معاون فرهنگی اوقاف فارس با اشاره به برگزیدگان رشته حفظ ۱۰ جزء عنوان کرد: در این مسابقات محبوبه جعفری از قائمیه مقام اول، مرضیه عطائی از لامرد دوم و فاطمه مطهری‌منش از شیراز مقام سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد:‌ در رشته حفظ ۲۰ جزء الهام حسین‌زاده از استهبان اول، حمیده حسینی از قیر دوم و زهرا حق‌پرست از سپیدان سوم و در رشته حفظ کل زیبا زارع مؤیدی از شیراز اول، سمانه صداقت‌زاده از شیراز دوم، فاطمه ابراهیمی از شیراز سوم به عنوان برگزیدگان این مسابقات معرفی شدند.

حسینی با بیان اینکه رشته حفظ ۵ جزء مرحله کشوری ندارد، به برگزیدگان این رشته اشاره کرد و گفت: در این رشته مرضیه کاظمی، فاطمه درودمند و مرضیه کلانتری همگی از شیراز به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

معاون فرهنگی اوقاف فارس با اشاره به برگزیدگان رشته قرائت ترتیل عنوان کرد: مریم حریری از استهبان اول، انسیه حریری از جهرم دوم، پوران جوانمردی از شیراز سوم و الهام صفری از شیراز چهارم به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی و به مرحله کشوری راه یافتند.

وی اظهار کرد:‌ در رشته قرائت تحقیق نیز زهرا حسین‌پور، فاطمه محتشمی و سمیه غفاری همگی از شیراز به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

حسینی در پایان بیان کرد: مرحله کشوری این مسابقات در نیمه دوم آذرماه سال جاری به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

				
					beytolahzan.ir/?p=1329
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات