فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
اعضای بدن حافظ قرآن بیت الاحزانی که دچار مرگ مغزی شده بود، در بیمارستان نمازی شیراز با موفقیت به سه بیمار پیوند خورد و به آنان جان دوباره بخشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) ، اعضای بدن راضیه انصاری از حافظان قرآن مؤسسه که دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار جان دوباره بخشید. هدایت معتضدیان مدیر موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان شهرستان خرامه اظهار داشت: این خانواده علی‌رغم شرایط روحی نامناسب، در اقدامی خداپسندانه با این عمل موافقت کرده و مسئولین بخش پیوند اعضاء بیمارستان نمازی شیراز اختیار یافتند تا هر یک از اعضاء بدن این حافظ قرآن مرگ مغزی که مورد نیاز و قابل پیوند است را از بدن او خارج نمایند.

وی افزود: این عمل خداپسندانه و ایثارگرانه در روز عیدسعید فطر در بیمارستان نمازی انجام گرفت و سه عضو از اعضای بدن وی شامل کبد و دو کلیه به سه بیمار متقاضی اهدا شد.

معتضدیان ادامه داد: حجت اسلام شاهسونی مدیر موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) کشور ضمن تشکر از خانواده مرحومه انصاری بخاطر این اقدام خداپسندانه گفته بود که وی با اهداء اعضای بدنش به بیماران نیازمند آخرین درس فداکاری را در تاریخ زندگی و تلاش خالصانه اش در موسسه قرآنی بیت الاحزان ثبت کرد.

سرکار خانم انصاری که مسئول امور مالی بیت‌الاحزان شهرستان معزآباد جابری از توابع استان فارس بود در کارنامه قرآنی خود یک بار مقام اول شهرستان در رشته حفظ و در رشته قرائت به میزبانی استهبان مقام دوم را کسب نمودند. این بانوی فقید سه فرزند به نام‌های محمد مهدی (حافظ سه جزء از قرآن و دارنده مقام اول کشوری)  و محمد هادی و دختر یک ساله ای به نام زهرا از خود به یادگار گذاشته است. از برنامه های روزانه وی قرائت زیارت عاشورا نیز بود.

				
					beytolahzan.ir/?p=13339
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات