فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
در پی همکاری شهرداری شیراز با مؤسسه بیت الاحزان در برگزاری طرح ملی رحله:
معاون فرهنگی شهرداری شیراز برای همکاری با مؤسسات قرآنی اعلام آمادگی کرد و گفت: از طرح‌های فاخر قرآنی که در راستای حمایت از استعدادهای قرآنی و همچنین ترویج عمومی قرآن کریم باشد، استقبال می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان، مصطفی مشفقیان، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، با اشاره به همکاری این سازمان با مؤسسه بیت‌الاحزان در اجرای طرح ملی رحله گفت: قراردادی با مؤسسه بیت‌الاحزان منعقد کردیم تا بتوانیم تابستان قرآنی را برای نوجوانان و جوانان شیرازی رقم زنیم.

وی با بیان اینکه این طرح ویژه نوجوانان و جوانان رده سنی ۱۲ تا ۲۲ طی دو ماه تابستان همراه با مباحث آموزش قرآنی و تفریحی اجرا می‌شود، افزود: در سال‌های گذشته اجرای این طرح در شیراز محدودیت داشت اما ما این محدودیت را برداشتیم و برای اولین بار این امکان را فراهم کردیم تا تمام نوجوانان و جوانان شیرازی بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

مشفقیان همچنین برای همکاری با سایر مؤسسات قرآنی شیراز اعلام آمادگی کرد و گفت: از طرح‌های فاخر قرآنی که در راستای حمایت از استعدادهای قرآنی و همچنین ترویج عمومی قرآن کریم باشد، استقبال می‌کنیم.

معاون فرهنگی شهرداری شیراز اظهار کرد: به طور کلی دو رویکرد عمومی قرآنی در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز دنبال می‌کنیم؛ یکی استعدادیابی در حوزه‌های قرائت و حفظ قرآن و حمایت از آن‌هاست و دیگری ترویج عمومی قرآن کریم شامل روخوانی، روان‌خوانی و تفسیر قرآن کریم است.

وی اظهار کرد: این اقدامات را در قالب حمایت از سازمان‌های مردم نهاد و مؤسسات و تشکل‌های قرآنی دنبال می‌کنیم تا بتوانیم به اهداف کلی خود در این راستا دست یابیم.

مشفقیان در پایان در خصوص باغ موزه قرآنی نیز گفت: در حال پیگیری راه‌اندازی باغ موزه قرآنی هستیم و بنا داریم تا نام این باغ موزه را به نام یکی از اساتید به نام قرآنی شیراز نامگذاری کنیم.

				
					beytolahzan.ir/?p=26399
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات