فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
عصر روز گذشته سردار گزنی، جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس از مدارس شبانه روزی حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم بازدید کرد.

 

در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه، ضمن خوش آمد گویی به جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس و هیئت همراه، گزارشی از فعالیت های مؤسسه و مدارس شبانه روزی حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن را ارائه نمود.

سردار گزنی در روستای قرآن آباد ضمن حضور در مدرسه شبانه روزی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) از روند آموزش در کلاس ها بازدید و با اساتید و قرآن آموزان گفتگو داشت.

وی در سخنان خود با اشاره به فعالیت های بیت الاحزان در زمینه های مختلف قرآنی- فرهنگی، از پیگیری های مسئولین این مؤسسه برای گسترش سلامت اخلاقی و روانی در جامعه از جمله نهادینه کردن فرهنگ ناب اسلامی و مبارزه با معضلات و بداخلاقی های رایج در جامعه اظهار داشت: شناخت بنده از این مؤسسه به حدود ده سال پیش می رسد و به لطف خدا شاهد رشد و گسترش فعالیت های ریشه ای در بخش فرهنگی هستیم.

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس، اخلاص را مهمترین اصل برای شکوفایی فعالیت های بیت الاحزان دانست و خاطر نشان کرد سازمان ها و ارگان های دولتی متعددی در جامعه داعیه فعالیت در زمینه های فرهنگی، دینی و قرآنی دارند اما بیت الاحزان با وجود مشکلات مالی و مکانی به حق سردمدار این فعالیت ها است و این امر را من امروز در مدارس شبانه روزی بیت الاحزان به چشم دیدم.

وی در ادامه برنامه بازدید خود در جمع قرآن آموزان مدرسه  شبانه روزی امام حسن مجتبی (ع) از همه قرآن آموزان حاضر خواست با اهتمام و جدیت به دنبال اجرایی نمودن فرامین مقام معظم رهبری برای تربت ده میلیون حافظ قرآن کریم باشند.

				
					beytolahzan.ir/?p=1999
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات