فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
در پی استقبال بی نظیر قرآن آموزان صورت گرفت:

حجت الاسلام علی اصغر همتی مدیر مرکز حفظ شبانه روزی آل یاسین(ع) شیراز می‌گوید: خوشبختانه آمار نام نویسی بالاتری نسبت به سال های گذشته داشته‌ایم  و به امید خدا قصد داریم طرح های رحله و حفظ یک ساله این مرکز را در ۵ مکان مجزا برگزار کنیم.

وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان گفت: در سال جاری نهادهایی همچون آموزش و پرورش، کمیته امداد، شهرداری و بنیاد حضرت مهدی ( عج ) آیت الله حدائق همکاری نزدیکی با ما داشته اند و جا دارد از همراهی این نهادها قدردانی کنیم.

همتی با بیان این که «طرح ملی رحله» شیراز در بین تمامی مراکز برگزار کننده طرح بیشترین ثبت نام کننده را داشته است گفت: استقبال گسترده مردمی در طرح‌های حفظ قرآن این شعبه مرهون رایزنی سازنده با سازمان‌های یاد شده و برنامه ریزی مناسب بوده است.

مدیر مرکز شبانه روزی آل یاسین(ع) شیراز همچنین نقش خیرین را نیز پر رنگ توصیف کرد و گفت: هر جا خیرین و نیک اندیشان قدم گذاشته اند بهترین ثمرات را خلق کرده اند و تاثیر مثبت و سازنده این عزیزان بر هیچ کس پوشیده نیست و البته جای تشکر دارد.

این حافظ قرآن از نقش خیرین نیک اندیش حاج حسین دهقان و حاج جواد دهقان در همراهی با برنامه های قرآنی بیت الاحزان قدردانی کرد.

او در ادامه بهره گیری مناسب از ظرفیت های فضای مجازی را اولویتی اساسی در تبلیغات ثمربخش عنوان کرد و گفت: می توانیم از فضای مجازی در راستای ترویج ارزش ها استفاده کنیم امری که در شرایط فعلی ضروری به نظر می رسد و می‌تواند بسیار اثربخش باشد لذا غفلت از این ظرفیت جایز نیست.

گفتنی است مرکز شبانه روزی آل یاسین از سال ۱۳۹۴ در شیراز راه اندازی شد و تاکنون موفق به تربیت قریب ۵۰ حافظ کل قرآن کریم در طرح یکساله و بیش از ۳۰۰ حافظ اجزاء قرآن در قالب طرح ملی رحله شده است.

				
					beytolahzan.ir/?p=26473
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات