Generic filters
فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مدیر شعبه جدید مؤسسه بیت‌الاحزان در تهران با اشاره به اینکه کلان‌شهر‌های ما از جهاتی محروم هستند زیرا جوانان در معرض هجمه‌های فرهنگی هستند از شروع به کار این شعبه در جوار حرم حضرت «عبد‌العظیم حسنی(ع)» خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس اولین شعبه «مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)» در  استان تهران راه‌اندازی شد.

حجت‌الاسلام «مختار نوبختی» مدیر شعبه مؤسسه بیت‌الاحزان شهر ری در گفت‌ و گو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: اولین شعبه مؤسسه بیت‌الاحزان در شهر ری و در جوار حرم نورانی حضرت «عبد‌العظیم حسنی (علیه السلام)» راه‌اندازی شد و کلاس‌های آن هم آغاز به کار کرده است.

وی با اشاره به ۱۷ سال فعالیت مؤسسه در حوزه ترویج فرهنگ قرآن کریم اظهار داشت: «مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)» پیش از این تنها در مناطق محروم فعالیت‌ می‌کرد و شعب این مؤسسه در بسیاری از شهر‌ها و روستا‌های محروم کشور گسترش یافته است، اما اخیراً به این نتیجه رسیده‌ایم که کلان‌شهر‌های ما از جهاتی محروم هستند زیرا جوانان در معرض هجمه‌های فرهنگی هستند از این رو نیاز است در شهر‌های بزرگ هم شعبی راه‌اندازی شود.

نوبختی در خصوص شعبه جدید مؤسسه در تهران اظهار داشت: این شعبه با همت یکی از خیران در ساختمانی سه طبقه به نشانی؛ شهر ری، خیابان فداییان اسلام دایر شده و در ابتدای کار کلاس‌های خواهران و نونهالان در رشته‌های حفظ و مفاهیم قرآن کریم راه‌اندازی شده است.

مدیر شعبه شهر ری مؤسسه بیت‌الاحزان از راه‌اندازی کلاس‌های برادران در روز‌های آینده خبر داد و گفت: برای برادران در گام نخست کلاس‌های روخوانی ‌و روان خوانی و حفظ در نظر گرفته شده که این کلاس‌ها طی روز‌های آینده راه‌اندازی می‌شود.

وی در خصوص شعبه بعدی مؤسسه در تهران گفت: تلاش ما بر این است که شعبه بعدی مؤسسه را در حوالی خیابان پیروزی راه‌اندازی کنیم و امیدواریم با کمک خیران قرآنی این هدف به زودی محقق شود.

				
					beytolahzan.ir/?p=313
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات