فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان معزآباد جابری شهرستان خرامه گفت: حضور خواهران حافظ قرآن در راهپیمایی 22 بهمن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشانگر تبعیت از ولایت فقیه بود.

 

هدایت معتضدیان مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان معزآباد جابری شهرستان خرامه  در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه  اظهار داشت: آنجا که دشمنان داخلی و خارجی تمامی تلاششان را در جهت دلسرد نمودن مردم از حضور در صحنه های دفاع از انقلاب نمودند و یقین داشتند که امسال در ۲۲ بهمن حضور کمرنگ مردم دل زخم خورده شان را التیام خواهد بخشید اما مردم با حضور خود تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کردند.

وی افزود: بحمدلله مردم مؤمن روستای معزآباد جابری  همچون مردم دیگر شهرهای کشور با درک بالای خویش ثابت نمودند که هیچ تحریم و محدودیت و فشاری آنها را از عشق به ولایت و دفاع از نظام و ارزش های اسلامی باز نخواهد داشت و بیش از پیش فتنه گران و دشمنان همیشه ناامید نظام را مأیوس و عصبانی نمودند.

معتضدیان ادامه داد: خواهران قرآنی این مؤسسه همیشه در صحنه های مهم نظام و انقلاب به نقش آفرینی می پردازند و در راستای در هم شکستن هجمه های دشمنان نظام و انقلاب ما و دنیای استکبار نقش بسزایی داشته اند.

مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان معزآباد جابری حضور حداکثری و آگاهانه خواهران و برادران در راهپیمائی ۲۲ بهمن  در راستای پیش برد اهداف قرآنی در نظام و انقلاب ما بر شمرد و گفت: مؤسسه قرآنی بیت الاحزان در سال حماسه سیاسی  با سر دادن شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” نفرت همیشگی خود را از این جهانخواران و جنایتکاران به جهانیان نشان دادند.

				
					beytolahzan.ir/?p=2168
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات