فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
خانم شاهسونی، مسئول آموزش مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا (س) در گفتگو باخبرنگار پایگاه خبری بیت الاحزان حضرت زهرا (س) از برگزاری طرح جامع دوره تربیت معلم قرآن کریم ویژه حافظان کل قرآن در آذر ماه خبر داد..

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام اللهعلیها) خانم شاهسونی، مسئول آموزش مؤسسه گفت: برگزاری طرح جامع دوره تربیت معلم قرآن کریم ویژه حافظان کل قرآن، یکی از برنامه‌های شاخص این مؤسسه در آذرماه‌ است که در حال حاضر ثبت‌ نام از علاقه‌مندان برای حضور در این دوره در حال انجام است.

شاهسونی افزود: با توجه به اهمیت آموزش مباحث تخصصی در حوزه قرآن کریم به مربیان و قرآن‌آموزان و همچنین لزوم توجه به روش‌های جدید در آموزش حفظ آیات کلام وحی به اقشار مختلف جامعه، مؤسسه بیت الاحزان دوره‌هایی را در همین راستا برگزار می کند.

این کارشناس قرآنی با اشاره به این‌که شرایط ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان در این دوره تربیت معلم در نظر گرفته شده است، ابراز کرد: حفظ کل قرآن کریم و همچنین دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر، مهم‌ترین شرایطی است که شرکت‌کنندگان در این دوره باید دارا باشند.

این حافظ قرآن تصریح کرد: این دوره تربیت معلم ویژه حافظان کل قرآن کریم خواهر و برادر علاقمند به مربی‌گری قرآن کریم برگزار شده و ظرفیتی معادل ۴۰ نفر برای آن تعریف شده است.

وی با بیان این‌که مهلت ثبت‌ نام در این دوره تربیت معلم تا ۲۵ آبان‌ماه است، اظهار کرد: افرادی که حائز شرایط شرکت در این دوره تربیت معلم باشند، می‌توانند از ۷ تا ۲۷ آذرماه به مدت ۲۰ روز در کلاس‌های آن شرکت کنند.

وی همچنین در پایان یادآور شد: اساتید این دوره تربیت معلم از اساتید برجسته مؤسسه بوده و در پایان برگزاری دوره نیز مدرک معتبر از سوی مؤسسه بیت الاحزان به آنان اعطا خواهد شد.

گفتنی است مباحثی چون: آشنایی با روش کلاس داری حفظ، آموزش روخوانی، روان خوانی، تجوید، صرف و نحو، احکام، اخلاق و تاریخ قرآن در این مرحله تدریس می شود و مرحله دوم حدود یک ماه پس از پایان این دوره برگزار خواهد شد.

				
					beytolahzan.ir/?p=1790
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات