فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
با پایان یافتن سومین دوره مسابقات «تلاوت»، پنج نفر برتر هر یک از رشته‌های این مسابقات مشخص شدند.

 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) سومین دوره مسابقات کشوری «تلاوت» و چهارمین دوره مسابقات «تسنیم» (ویژه کارکنان سازمان تبلیغات سراسر کشور) با حضور رییس سازمان دارالقرآن الکریم، جمعی از معاونان سازمان تبلیغات اسلامی، پدر و برادر قاری مهاجر الی‌الله حاج محسن حسنی کارگر و برخی از مسئولان استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزارشد.

بنا بر این گزارش نفر اول حفظ ۱۵ جزء، نوید رزمجو از فارس، نفر چهارم حفظ کل مجتبی علیرضالو از تهران و نفر دوم حفظ ۱۵ جزء حمیده حسینی از فارس هر سه از حافظان کل مؤسسه بیت الاحزان بودند.

آقایان سعید حاجیان از تهران، محمد خاکپور از خراسان رضوی و نوید رزمجو از فارس به ترتیب رتبه‌های نخست را در رشته‌های قرائت تحقیق، حفظ کل و حفظ ۱۵ جزء قرآن کریم به دست آوردند.

همچنین آقایان سید جاسم موسوی از خوزستان، مجید زینلی از اصفهان، آرش سورسوری از کرمانشاه و هادی اسفیدانی از خراسان رضوی به ترتیب عناوین دوم تا چهارم رشته قرائت تحقیق را از آن خود کردند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم نیز رتبه‌های دوم تا چهارم به ترتیب به آقایان حسن علیرضالو از قم، سجاد واعظی‌منفرد از سمنان، مسعود رضایی از زنجان و مجتبی علیرضالو از تهران تعلق گرفت.

علی شیخ‌جامی از خراسان رضوی، هادی رضایی از کرمان، محمدامین نجفی از زنجان و سجاد قراباغی از همدان نیز ۴ نفر از حافظان شرکت‌کننده در این مسابقات هستند که در رقابت با سایرین توانستند به ترتیب رتبه‌های دوم تا چهارم مسابقات را به خود اختصاص دهند.

 در رشته تحقیق خواهران نیز، خانم ها «زهرا سهرابی» از کرمانشاه، «الهام سلطانی نژاد» از کرمان، «زهار کشاورز» از بوشهر، «مرضیه میرزایی پور» از خراسان رضوی و «ام البنین طالبی» از آذربایجان شرقی به ترتیب رتبه اول تا پنجم را از این بخش کسب کردند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم نیز، خانم ها «حکیمه نصیری» از مازندران، «زینب صالح بیک» از یزد، «مجیده رضا پور» از کرمان، «مریم شفیعی» از ایلام و «معصومه گودرزی» از اصفهان به ترتیب حائز رتبه اول تا پنجم در این بخش شدند.

در رشته حفظ ۱۵ جزء نیز، خانم ها «فائزه سادات قریشی نسب» از یزد، «حمیده حسینی» از فارس، «فرزانه صادقی ناو» از گیلان، «زهرا قربانی سینی» از اصفهان و «رعنا احمدی» از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام اول تا پنجم را در این بخش از آن خود کردند.

				
					beytolahzan.ir/?p=13438
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات