فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مسابقه قرآن مرحله نهایی در رشته ها و مقاطع مختلف با حضور قرآن آموزان، حافظان و معلمان قرآن کریم پنجشنبه و جمعه 8 و 9 بهمن ماه در دانشگاه دولتی شهرستان قرآنی استهبان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، جمعه در تالار شمس سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان قرآنی استهبان برگزار و از نفرات برتر در هر ۱۲ رشته تجلیل شد.

پیرو برگزاری بزرگ ترین مسابقات تخصصی قرآن کریم مؤسسه بیت الاحزان سرکار خانم مینا چشم سبز به عنوان حافظ شاخص سال ۹۴ معرفی شد.

نفرات برتر بدین شرح است:

رشته حفظ کل

مینا چشم سبز نفر اول از رامهرمز

لیلا بردبار نفر دوم از فسا

زهرا نجفی نفر سوم از شیراز

رشته حفظ ۲۰ جزء معلمان

راضیه شجاعی نفر اول از قم

راحله جعفری نفر دوم از قیر و کارزین

زهرا چالشی نفر سوم از رحمت آباد بم

رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن آموزان

فاطمه فولاد چنگ نفر سوم از فسا

فاطمه جمالی نفر چهارم از شیراز

در این رشته به دلیل پائین بودن امتیاز نفر اول و دوم مشخص نشد.

رشته حفظ ۱۰ جزء معلمان

رباب جوکار نفر اول از کازرون

نجمه محمودی وند نفر دوم از شیراز

فاطمه شفیعی نفر سوم از سروستان

رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن آموزان

مژگان خساره نفر اول از مدرسه شبانه روزی فاطمیه (سلام الله علیها) استهبان

فاطمه ولی خانی نفر دوم از فسا

حدیثه افتخار نفر سوم از شیراز

رشته حفظ ۵ جزء

نرگس بهمنی نفر اول از کازرون

فاطمه کریمی نفر دوم از مدرسه شبانه روزی حضرت زینب (سلام الله علیها) استهبان

رقیه بذرافکن نفر سوم از شیراز

رشته حفظ ۱ جزء بزرگسال

فاطمه افشانی نفر اول از شیراز

زهرا جاویدنژاد نفر دوم از فسا

سمانه تیموری نفر سوم از قیر و کارزین

رشته حفظ ۱ جزء زیر ۱۲ سال خواهر

محدثه دهقان نفر اول از استهبان

فاطمه توکلی نفر دوم از بهاباد

زهرا شاهسونی نفر سوم از استهبان

رشته حفظ ۱ جزء زیر ۱۲ سال برادر

متین آجرلو نفر اول از شیراز

مرتضی عادلی نفر دوم از فسا

محمد رضا قاسمی نفر سوم از

رشته ترتیل

افسانه ملک حسینی نفر اول از نی ریز

زهرا قربانی نفر دوم از داراب

فاطمه زمانی نفر سوم از جهرم

رشته ترجمه و مفاهیم

سمیه میرحسینی و لیلا برقی نفر اول مشترک از سروستان

مریم شاهی نفر دوم از فسا

رشته تدبر در قرآن

تقدیر منوچهری نفر اول از سروستان

فاطمه علی رضایی نفر دوم از سروستان

رتبه های تیمی

رتبه اول شیراز با کسب ۷ مقام

رتبه دوم فسا با کسب ۶ مقام

رتبه سوم سروستان با کسب ۵ مقام

لازم به ذکر است در بخش افراد شایسته تقدیر از خواهر و برادر معلول و روشندل سمیه و علی اصغر کاویانی از قائمیه و علی کرمی حافظ خردسال از سروستان با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد.

				
					beytolahzan.ir/?p=923
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات