طی مراسمی ساختمان جدید اداری آموزشی شعبه همنده شهرستان جهرم افتتاح شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، طی مراسمی ساختمان جدید اداری آموزشی شعبه همنده شهرستان جهرم افتتاح شد.

بنا بر این گزارش در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام شاهسونی، مدیر مسئول مؤسسه بیت الاحزان، مسئولین شهرستان و بخشداری روستای همنده، مسئولین بیت الاحزان منطقه جهرم و عموم مردم برگزار گردید، ضمن افتتاح ساختمان جدید این شعبه، از ۱۲ حافظ کل این شعبه و ۹ حافظ جزء و همچنین ۲۱ خیر این منطقه تقدیر به عمل آمد.

حجت الاسلام شاهسونی در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های مسئولین این شعبه بر اهمیت حفظ قرآن کریم تأکید کرد. برگزاری ایستگاه نقاشی جهت کودکان، اهدای کتاب قصه در زمینه حجاب توسط شورای فرهنگی شعبه جهرم، اجرای برنامه و حضور خانواده شیخ، حافظان آمریکایی و ذکر مصیبت شهادت حضرت رقیه(س) از دیگر برنامه‌های این افتتاحیه بود. حاضرین در پایان مراسم ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشا، میهمان سفره شام پربرکت قرآن کریم بودند.
لازم به ذکر است این شعبه از سال ۸۷ تأسیس شده و به همت خانم حسینی مسئول شعبه و کمک خیرین و پیگیری های مجدانه همسر ایشان، مرحوم مددی موفق به ساخت یک ساختمان اداری آموزشی گردید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات