حافظان بیت الاحزان در رشته های حفظ 10 جزء و حفظ کل قرآن کریم هفتمین دوره مسابقات قرآن و حدیث حوزه های علمیه کشور رتبه های نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، حافظان بیت الاحزان در رشته های حفظ ۱۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم هفتمین دوره مسابقات قرآن و حدیث حوزه های علمیه کشور رتبه های نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

بنا بر این گزارش این مسابقات با حضور ۸۳ نفر از طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور در شهر مشهد اردهال کاشان برگزار گردید و شرکت کنندگان در رشته های قرائت تحقیق، حفظ ۲۰،۱۰ و کل قرآن، ترتیل، اذان و دعاخوانی به رقابت پرداختند.

در پایان مسابقات در رشته حفظ کل قرآن کریم، حسین خانی بیدگلی، سجاد واعظی منفرد، محمد داوریان و مهدی حبیبی از استان قم و احمد خلیل ‌زاده حافظ بیت الاحزانی از استان خوزستان رتبه عالی را کسب کردند و مهدی رجبی از قزوین نیز شایسته تقدیر در این رشته شد.

در رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن محمد امیری فرد حافظ بیت الاحزانی و حسین شجیعی از خراسان رضوی رتبه عالی را در این رشته از آن خود کردند و مهدی نصر و محمد ابراهیم صافی از استان قم، خلیل فرامرزی از گلستان، مهدی هاشمی از تهران و محمد یاراحمدی از قم شایسته تقدیر شدند.

یاد آور می‌شود محمود لطفی‌نیا، محمد مهدی رجبی، مهدی شجاع، محمدرضا شهیدی‌پور، شهریار پرهیزکار، احمد ابوالقاسمی، محمدعباسی، محمدرضا ستوده‌نیا، حسین معتمدی، محمد میرزا محمدی، غلامرضا زاده، علی اصغر شعاعی و حسن ربیعیان از داوران این دوره از مسابقات بودند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات