فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان: 
حسین اسحاقی گفت: طرح پالایش اعضای فعلی و ثبت نام متقاضیان جدید عضویت در صندوق اعتباری هنر از اول اسفندماه اجرایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان، به نقل از خبرگزاری شبستان، «حسین اسحاقی» گفت: طرح پالایش اعضای فعلی و ثبت نام متقاضیان جدید عضویت در صندوق اعتباری هنر از اول اسفندماه اجرایی شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در تشریح این خیر، افزود: دفتر آموزش، برنامه ریزی و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرای طرح پالایش اعضای فعلی و ثبت نام متقاضیان جدید عضویت در صندوق اعتباری هنر را آغاز کرده است.

وی ابراز کرد: در اولین گام برای اجرای این طرح، آئین نامه پیشین بیمه فعالان قرآنی مورد بازنگری قرار گرفته و آیین نامه جدیدی با عنوان «آیین نامه عضویت فعالان قرآن و عترت در صندوق اعتباری هنر» تدوین شده است.

اسحاقی اظهار کرد: فعالان قرآن و عترت مطابق آئین نامه جدید در ۱۰ گروه اصلی دسته بندی شده‌اند که گروه اول شامل قاریان و مُرتّلان قرآن کریم است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان ادامه داد: حافظان قرآن کریم، حافظان کل نهج البلاغه و یا صحیفه سجادیه، اساتید، مدرسان و مربیان قرآن و عترت، خادمان، چهره‌ها و پیشکسوتان قرآن کریم و مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت از دیگر گروه های اصلی نام برده در آئین نامه این طرح هستند.

وی یادآور شد: از سایر گروه های اصلی آئین نامه جدید فعالان قرآن و عترت شامل داوران مسابقات قرآن کریم، فعالان حوزه آواها و نغمات دینی، فعالان حوزه آواها و نغمات دینی، طراحان و تولیدکنندگان سامانه و نرم افزارهای قرآن و عترت و مفسّران، مترجمان، پژوهشگران و مصحّحان قرآن کریم است.

اسحاقی در خاتمه عنوان کرد: بر اساس این طرح، از روز یکشنبه اول اسفندماه سال جاری ثبت نام کلیه فعالان قرآن و عترت عضو صندوق با مراجعه به سامانه حمد به آدرس qia.ir آغاز شده و  این افراد باید براساس مجدد شرایط و ضوابط مندرج در «آیین نامه عضویت فعالان قرآن و عترت در صندوق اعتباری هنر» ثبت نام کنند.

				
					beytolahzan.ir/?p=25104
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات