رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از ثبت‌نام هشتمین دوره طرح قرآنی «رحله» ویژه جوانان و نوجوانان در ۲۷ فرهنگسرای این کلان‌شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان به نقل از ایکنا، مصطفی مشفقیان، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، از ثبت‌نام هشتمین دوره طرح قرآنی «رحله» ویژه جوانان و نوجوانان در ۲۷ فرهنگسرای این کلان‌شهر خبر داد و گفت: این طرح با همکاری مؤسسه بیت‌الاحزان اجرا خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه طرح ملی «رحله» به منظور حفظ اجزایی از قرآن برای جوانان و نوجوانان ۱۴ تا ۲۲ سال اجرا می‌شود، افزود: به یاری خدا بنا داریم در تابستان سال جاری ۲ فرهنگسرای شیراز را به اجرای این طرح اختصاص دهیم.

مشفقیان با ذکر این نکته که این طرح ویژه پسران به صورت شبانه‌روزی و طی دو ماه تابستان اجرا خواهد شد، گفت: در این طرح قرآن‌آموزان ضمن حفظ ۲ جزء از قرآن کریم در برنامه‌ها و مسابقات قرآنی، ورزشی و فرهنگی، اردوی زیارتی مشهد مقدس و درون استانی و غیره نیز شرکت می‌کنند.

معاون فرهنگی شهرداری شیراز، شهریه این دوره را برای هر نفر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: آخرین مهلت ثبت‌نام در فرهنگسراهای شیراز ۲۰ خردادماه و شروع دوره نیز ۱۵ تیرماه همزمان با نقاط کشور خواهد بود.

وی در پایان گفت: علاقه‌مندان شرکت در این دوره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شماره ۰۹۱۷۸۲۳۱۹۵۳ تماس حاصل کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات