فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مسئول طراحی و توسعه سيستم‌های تحت وب بيت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از طراحی و توليد نرم‌افزار جامع مديريت پايگاه اينترنتی ويژه پرتال‌های سازمانی و پايگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی در مؤسسه بيت‌الاحزان حضرت زهرا(س) خبر داد.

محمدعلی عباسی، مسئول طراحی و توسعه سیستم‌های تحت وب مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در گفت‌وگویی، اظهار کرد: نرم‌افزار جامع مدیریت پایگاه اینترنتی از سوی طراحان سیستم‌های تحت وب مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) طراحی و تولید شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: این نرم‌افزار به صورت جامع و پیشرفته عمل می‌کند و همچنین امکانات لازم را برای تولید و مدیریت یک پایگاه اینترنتی را در اختیار مدیران آن پایگاه قرار می‌دهد.

عباسی تأکید کرد: در واقع این نرم‌افزار قرآنی مولد تمام فرآیند‌های یک پایگاه اینترنتی است و به صورت کامل ابزارهای لازم را برای مدیریت این فرآیند‌ها در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

وی افزود: این نرم‌افزار برای پرتال‌های سازمانی و همچنین انواع پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که همواره مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) این نرم‌افزار را برای انجام فعالیت‌های مجازی در اختیار دارد.

عباسی در ادامه بیان کرد: این نرم‌افزار روز گذشته، ۱۱ مردادماه در غرفه مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) واقع در بخش نهادها و مؤسسات قرآنی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شده و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مسئول طراحی و توسعه سیستم‌های تحت وب مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) یادآور شد: علاقه‌مندان برای دریافت این محصول می‌توانند به صورت روزانه با شماره تلفن ۰۷۳۲۴۶۴۲۰۷۶ و داخلی ۱۰۹ تماس حاصل کنند.

				
					beytolahzan.ir/?p=1610
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات