فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
پس از برگزاری آزمون شفاهی حفظ کل، آمار حافظان کل قرآن کریم که در چهاردهمین جشنواره تجلیل از حافظان از آن ها تجلیل می شود به حدود 200 نفر رسید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) چهاردهمین جشن فارغ‌التحفیظی مؤسسه بیت‌الاحزان پنج شنبه ۱۶ مهر‌ماه ۱۳۹۴ در حسینیه عاشقان ثارالله شیراز برگزار می‌شود.

در این جشنواره از ۱۴۰ نفر از حافظان کل قرآن کریم مؤسسه بیت الاحزان که در سال تحفیظی ۹۳- ۹۴ به‌مدت یک سال در مدارس شبانه روزی و شعب مؤسسه موفق به حفظ کل قرآن کریم شده‌اند، تجلیل می‌شود.

 این مراسم باشکوه قرآنی که چهاردهمین سال متوالی است اجرا می‌شود، بزرگ ترین جشن تجلیل از حافظان کل قرآن در کشور محسوب شده و از عزیزانی که در طول یک سال گذشته از تابستان ۹۳ تا تابستان ۹۴ در مؤسسه بیت‌الاحزان به حفظ کل قرآن نائل شدند در این جلسه تجلیل می‌شود.

در این جشنواره که نزدیک به سه هزار نفر از ۲۲ استان کشور حضور می یابند برنامه هایی چون اجرای تواشیح از مدرسه شبانه روزی امیرالمؤمنین (علیه السلام) صحرارود، تلاوت دکتر فتحی، مسئول شعبه سروستان، اجرای برنامه حفظ توسط نونهالان دوقلوی نورآباد، اجرای برنامه توسط علی اصغر کاویانی حافظ معلول و نابینا و … انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است: مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) از یک روستا در استان فارس در سال ۷۵ آغاز به فعالیت کرد و اکنون در نقاط مختلف کشور دارای ۱۴۵ شعبه و قریب به ۱۲۰۰ نفر حافظ کل قرآن کریم است. همچنین این مؤسسه دارای ۹ مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن در بخش خواهران و برادران است، که این مدارس یکی ازامتیازات منحصر به فرد مؤسسه محسوب می‌شوند.

				
					beytolahzan.ir/?p=13371
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات