Generic filters
فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
در این مراسم، با حکم مدیر مسئول موسسه، یار احمدی، پدر پنج حافظ کل قرآن کریم، به سمت مسئول شعبه امامزاده سید محمد (علیه السلام) شهرک ریزآب منصوب شد.

 

 به گزارش روابط عمومی بیت الاحزان حضرت زهرا سلام الله علیها روز گذشته ۱۳ دی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) شعبه امامزاده سید محمد (علیه السلام) ریزآب نی ریز با حضور حجت الاسلام و المسلمین شاهسونی مدیرمسئول موسسه و آقای جمالی، مدیر شرکت گلستان منطقه جنوب کشور و از اساتید موفق مدیریت، افتتاح شد.

در این مراسم، حجت الاسلام شاهسونی در مورد پدیده زیانبار خشکسالی مطالبی را ارائه نموده و به بررسی علل آن از منظر قرآن و روایات پرداخت. وی کسب رزق و روزی حلال را یکی از عوامل مهم در زمینه برکات الهی دانست و افزود همین که در این منطقه از شهر نی ریز پنج حافظ کل و دو حافظ پانزده جزء در یک خانواده تربیت شده اند نشانگر یک برکت الهی و افتخاری بزرگ برای دیگران است.

شاهسونی در ادامه، با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ص)  که می فرماید: «وقتی فتنه ها همچون شب تار به شما هجوم آوردند بر شماست که به قرآن رجوع کنید» گفت هدف از تاسیس شعب موسسه قرآنی بیت الاحزان، دعوت نمودن مردم به ایمان و تقوا است.

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت ها و تلاشهای آقای یار احمدی در راستای گسترش فرهنگ قرآن، وی به سمت مسئول این شعبه منصوب گردید.

گفتنی است که در خانواده آقای یار احمدی علاوه بر تربیت ۵ حافظ کل قرآن که همگی در موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)  موفق به حفظ  شده اند دو فرزند خردسال وی به نام های حسن و حسین یار احمدی نیز موفق به حفظ ۱۵ جزء از قرآن کریم شده اند که در مراسم افتتاحیه نیز به سوالات حفظ حاضرین جواب دادند.

				
					beytolahzan.ir/?p=908
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات