فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
به گزارش روابط عمومی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) همزمان با مراسم اختتامیه دوره آزمایشی سیزدهمین دوره حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم مدارس شبانه روزی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) 115 نفر از برادران و 32 نفر از خواهران به دوره اصلی راه یافتند.

 

مهدی شهسوار، مدیر روابط عمومی مؤسسه در گفتگویی از حضور نیمی از حاضرین دوره آزمایشی در دوره اصلی حفظ و تفسیر یک ساله کل قرآن کریم خبر داد و افزود: از حدود ۵۴۰ نفر از ثبت نام کنندگان و علاقمندان به حفظ قرآن کریم ۳۰۰ نفر از آن ها پس از مصاحبه و آزمون، مجوز حضور در مدارس را دریافت نمودند که از این تعداد، ۲۸۶ نفر از ۲۲ استان کشور در دوره آزمایشی حاضر و از این تعداد ۱۵۰ نفر از خواهران و برادران وارد دوره اصلی حفظ و تفسیر یک ساله کل قرآن کریم شدند.

سردبیر نشریه قرآنی نورالثقلین اظهار کرد: همزمان با اختتامیه دوره آزمایشی مدارس شبانه روزی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاهسونی، مدیر مسئول مؤسسه با حضور در مدارس شبانه روزی با تشریح عملکرد قرآنی و آموزشی به تبیین چگونگی تاسیس و شکل گیری مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) پرداخت و از تمامی قرآن آموزان خواست که در هر کجای کشور که هستند در پی ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) باشند.

این فعال قرآنی همچنین از گسترش فعالیت های بین المللی بیت الاحزان حضرت زهرا سخن گفت و اظهار کرد: در دوره آزمایشی همچنین سه قرآن آموز از کشورهای اندونزی، عراق و افغانستان حاضر بودند که قرآن آموز اندونزیایی به دوره اصلی راه یافت.

 مدیر روابط عمومی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) در پایان با اشاره به عزم راسخ مسؤلان این مؤسسه برای گسترش فعالیت های قرآنی و بین المللی شدن بیت الاحزان تصریح کرد: با آغوش باز از علاقمندان به حفظ قرآن از سایر کشورها استقبال می کنیم.

				
					beytolahzan.ir/?p=1708
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات