فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله

 

سال تحصیلی ۹۳-۹۴ رو به اتمام است و ایام تعطیلات تابستانی به زودی فراخواهد رسید. اما آیا تاکنون جهت استفاده از تعطیلات خود برنامه ریزی کرده اید؟ شاید قصد دارید در تابستان ۹۴ به تفریحات ورزشی بپردازید و یا در کلاسهای قرآن یا آموزش زبان یا … شرکت کنید. شاید در تابستان پیش رو به همراه خانواده قصد مسافرت داشته باشید یا شاید اصلا هنوز تصمیمی برای تابستان خود نگرفته اید. اما ما پیشنهادی جذاب برای تابستان شما داریم: شرکت در «طرح ملی رحله»

حتماً می پرسید طرح ملی «رحله» چیست؟ کلمه «رحله» از آیه دوم سوره مبارکه قریش اقتباس شده است: «إِیلَافِهِمْ رِ‌حْلَهَ الشِّتَاءِ وَالصَّیْفِ» «رحله» در لغت به معنای کوچ از جایی به جای دیگر است. با ثبت نام در این طرح ملی شما در مدت ۵۳ روز از تابستان ۹۴ به یکی از مراکز برگزاری طرح کوچ می کنید و به صورت شبانه روزی علاوه بر حفظ ۴ جزء قرآن کریم، ترجمه، تفسیر و تجوید را نیز به صورت تخصصی فراخواهید گرفت. یعنی با یک تیر چندین و چند نشان! البته لازم به ذکر است تنها کسانی که دارای شرایط سنی ۱۵ تا ۲۳ سال می باشند می توانند در این طرح شرکت کنند.

با توجه به اینکه طرح رحله ویژه آقایان و در مؤسسات و نهادهای مجری این طرح انجام می‌گیرد، در تابستان امسال به صورت آزمایشی پذیرش بانوان علاقه‌مندان در دو مدرسه شبانه‌روزی حضرت زینب کبری(س) شهرستان استهبان و مدرسه شبانه روزی فاطمیه(س) روستای مبارک آباد شهرستان استهبان انجام می‌گیرد.

طرح رحله که تا پیش از این ۴ دوره آن در استان‌های خراسانی رضوی، آذربایجان شرقی ،همدان و فارس توسط مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شده بود در تابستان امسال با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای متولی امور قرآنی کشور نظیر معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، اتحادیه تشکل‌های قران و عترت کشور و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قریب به ۴۰ مرکز و ۱۸ استان کشور برگزار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط ثبت نام بر روی این لینک کلیک نمایید.

				
					beytolahzan.ir/?p=13301
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات