اولین جلسه از سری جلسات کارگاهی و معرفت افزایی نقشه راه ظهور دولت کریمه حضرت ولی عصر(عج) در سالن شهید الهی مرکز مدیریت بیت الاحزان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، اولین جلسه از سری جلسات کارگاهی و معرفت افزایی «نقشه راه ظهور دولت کریمه حضرت ولی عصر(عج)» در سالن شهید الهی مرکز مدیریت بیت الاحزان برگزار شد.

این نشست روز گذشته با حضور ۲۰۰ نفر از حافظان، مدیران و مربیان مؤسسه بیت الحزان از سراسر کشور در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد و حاضران با مباحثی همچون ویژگی های آخر الزمان، نشانه های ظهور و وظیفه منتظران آشنا شدند.

بنا بر این گزارش استاد دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی، پژوهشگر و کارشناس با سابقه مهدویت و رئیس مؤسسه فرهنگی موعود عصر (عج) سخنران این نشست بصیرت افزایی بود و در بخشی از جلسه به سؤالات حاضران پاسخ داد.

یاد آور می شود سلسله کارگاههای «نقشه راه ظهور دولت کریمه حضرت ولی عصر(عج)» با همکاری مؤسسه بیت الاحزان و مؤسسه موعود با هدف افزایش بصیرت و شناخت حافظان و خادمان مؤسسه بیت الاحزان از مقوله مهم مهدویت در آینده نیز ادامه خواهد یافت.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات