فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
جلسه کمیته برنامه ریزی سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن و معارف اسلامی مرحله پنجگانه با حضور ریاست آموزش و پرورش و هیئت همراه و حجت الاسلام شاهسونی مدیر مسئول بیت الاحزان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بیت الاحزان صبح امروز اعضای کمیته برنامه ریزی و هماهنگی سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن و معارف اسلامی آموزش و پرورش مرحله پنجگانه جهت تعامل بیشتر با مؤسسه و تبادل تجربیات، مهمان بیت الاحزان مرکزی بودند.

دراین جلسه حجت الاسلام شاهسونی، مدیر مسئول مؤسسه ضمن عرض خوش آمدگویی و خیر مقدم به مهمانان آموزش و پرورش به سابقه بیت الاحزان در اجرای جشنواره های بزرگ قرآنی اشاره و آمادگی کامل مؤسسه جهت همکاری با اداره آموزش و پرورش در برگزاری مسابقات قرآن را اعلام کرد.

در ادامه جلسه آقای غنی، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان قرآنی استهبان از تعاملات و همکاری دو جانبه آموزش و پرورش و بیت الاحزان ابراز خرسندی نمود و افزود افتخار ما این است که با وجود مؤسساتی چون بیت الاحزان، استهبان به نام شهرستان قرآنی مزین شده است و ما باید تلاش کنیم تا هرچه بیشتر با برگزاری مسابقات و مراسمات قرآنی این عنوان را حفظ کنیم.

در پایان جلسه به پاس همکاری های اداره آموزش و پرورش شهرستان با مؤسسه بیت الاحزان به ویژه همکاری گسترده در دوازدهمین دوره جشن فارغ التحفیظی با اهدای لوح تقدیر و هدیه از این اداره تقدیر شد.

گفتنی است مسابقات قرآن آموزش و پرورش هر ساله در ۵ مرحله آموزشگاه، شهرستان، پنجگانه، استان و کشوری برگزار می شود و ۲۷ فروردین سال ۹۳ در مرحله پنجگانه، شهرستان قرآنی استهبان، میزبان منطقه شرق فارس می باشد.

				
					beytolahzan.ir/?p=12923
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات