فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
حجت الاسلام سیاری مسئول برگزاری موکب غدیر بیت الاحزان:
حجت الاسلام هادی سیاری مدرس حوزه و حافظ قرآن کریم می گوید: به فرموده پیامبر اعظم ( ص ) تبلیغ عید غدیر بر همگان واجب است و وجوب اخذ و تمسک به آن یک نعمت قطعی است.

حجت الاسلام هادی سیاری دبیر طرح ملی رحله می‌گوید: به فرموده پیامبر اعظم ( ص ) تبلیغ عید غدیر بر همگان واجب است و وجوب اخذ و تمسک به آن یک نعمت قطعی است.

سیاری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان گفت: در راستای گرامیداشت سیره اهل بیت ( ع ) و تکریم مقام والای مولی الموحدین امیرالمومنین علی ( ع ) پایگاه حافظان قرآن کریم موسسه بیت الاحزان با برپایی موکب غدیر از مسافران و رانندگان محترم استقبال می‌کند.

وی گفت: این موکب به نام تنها شهید مدافع حرم شهرستان قرآنی استهبان حاج محسن الهی مزین است و در روبروی ساختمان مرکز مدیریت بیت الاحزان واقع در ورودی روستای ماهفرخان از توابع استهبان فارس مستقر گشته است.

این حافظ و استاد کل قرآن کریم افزود: خیرین و نیک اندیشان بزرگوار منطقه تا به حال بیش از ۲۰۰ میلیون ریال به ستاد برگزاری عید غدیر خم کمک نقدی و غیر نقدی داشته‌اند و لازم است از همراهی‌شان قدردانی کرد رویه‌ای که امیدواریم در دیگر مناسبت‌ها نیز تداوم داشته باشد.

به گفته وی این مؤسسه در نظر دارد با توجه به موقعیت جغرافیایی و پرتردد خود با مشارکت همگانی اعیاد و مناسبت‌های اسلامی را به شکلی ویژه برگزار کند و با برگزاری موکب از مسافران محترم استقبال به عمل آورد.

سیاری افزود: کلیه خیرین بزرگوار می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۵۹-۸۳۷۰-۰۷۰۱-۷۶۶۴ بانک تجارت به نام موسسه بیت الاحزان واریز کرده و رسید آن را به شماره واتساپ ۰۹۱۰۲۴۲۲۷۸۹ ارسال نمایند.

دبیر ستاد طرح ملی رحله در پایان از تمامی میزبانان و مدیران طرح های رحله سراسر کشور خواست با برگزاری با شکوه این عید سعید در تبلیغ و معرفی مؤثر عید غدیر کوشا باشند.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری این موکب بر روی این لینک کلیک کنید.

				
					beytolahzan.ir/?p=26730
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات