فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
به همت شعبه سنان بیت الاحزان حضرت زهرا (س) و با مساعدت شورای اسلامی این روستا و مسؤلین شهرستان فسا نخستین محفل ختم قرآن کریم در روستای سنان شهرستان فسا با حضور خادمان قرآن و قاریان برتراستانی در حال برگزاری است.

به همت شعبه سنان بیت الاحزان حضرت زهرا (س) و با مساعدت شورای اسلامی این روستا و مسؤلین شهرستان فسا نخستین محفل ختم قرآن کریم در روستای سنان شهرستان فسا با حضور خادمان  قرآن و قاریان برتراستانی در حال برگزاری است.

به درخواست ستاد برگزاری محافل قرآنی روستای سنان شهرستان فسا که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، ختم روزانه یک جزء ازکلام الله مجید را آغاز کرده است روز گذشته حجت الاسلام والمسلمین شاهسونی، مدیر مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا (س) در این محفل حاضر شد تا با ایراد سخنانی حاضرین را به تدبر و رعایت کردن آداب تلاوت قرآن دعوت کند.

این حافظ قرآن افزود: جز با خواندن و پی‌بردن به مفاهیم قرآن کریم و به کار بستن دستورات این کتاب نورانی نمی‌توان به هدایت رسید، فلذا تمامی انسانها و علی الخصوص مسلمانان در راه رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی ناچار از مراجعه به قرآن و خواندن آن می‌باشند. سپس در یک فضای روحانی قاریان محترم شهرستان بترتیب آیاتی از کلام الله را تلاوت نمودند.

در این مراسم همچنین بخشدار منطقه شیبکوه، رئیس اداره ارشاد اسلامی فسا و تنی چند از مسئولین محترم سپاه و روحانیون مساجد محل حضور داشتند.

گفتنی است بیت الاحزان شعبه سنان تاکنون موفق به تربیت ۵ حافظ کل قرآن و دهها حافظ یک جزء به بالا شده است. سنان از توابع شهرستان فسا و در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

				
					beytolahzan.ir/?p=1935
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات