فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله

مرکز شبانه روزی حفظ یکساله کل قرآن کریم شهید حاج قاسم سلیمانی

استان کرمان/ شهر کرمان/ منطقه کوهپایه

مجتمع قرآنی بین المللی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اولین مجتمع قرآنی کشور وابسته به مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا سلام الله علیها با همت خیرین و قرآن دوستان در منطقه ای گردشگری، بسیار سرسبز و خوش آب و هوای کوهپایه استان کرمان در پنج فاز در حال ساخت میباشد که برنامه آن توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شادمانی از حفاظ کل قرآن کریم و مدیران موفق و با سابقه موسسه بیت الاحزان حضرت زهرا سلام نوشته است. حجت الاسلام شادمانی علاوه بر این که خود ارائه دهنده این طرح بین المللی بوده، مدیریت این مجتمع نیز عهده دار گردیده. ایشان که مدیر اسبق مرکز حفظ یکساله قرآن کریم آل یاسین علیهم السلام شیراز می‌باشد، سال ۹۸ به‌عنوان دومین مدیر موفق قرآنی مراکز حفظ یکساله قرآن کریم کشور، در «جشنواره ملی جبرئیل امین» موفق شد از دستان حجت‌الاسلام والمسلمین عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور لوح تقدیر دریافت نماید.

این مجتمع بین المللی قرآن کریم، علاوه بر واقع شدن در منطقه ای گردشگری و بسیار خوش آب و هوا، مزین شدنش به نام مبارک شهید حاج قاسم سلیمانی و قرار گرفتن آن در فاصله ای حدود ۳۰ کیلومتری از گلزار شهدای کرمان و قبر مطهر این شهید عزیز، شرکت در بعضی مراسمات مذهبی و جشن ها و محافل قرآنی در این مکان مقدس برای قرآن آموزان این مجتمع، امری سهل و آسان گردیده، که این امتیاز منحصر به فرد در نوع خود، باعث شده از سایر مراکز حفظ یکساله قرآن کریم مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا سلام الله علیها متمایز گردد. این امتیازات باعث شده که توجه جوانان و نوجوانان بسیاری را از داخل و خارج کشور به خود جلب کرده است.

فاز اول این مجتمع بین المللی قرآن کریم در ۱۰ دی ماه ۱۴۰۰ مصادف با ایام گرامیداشت سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم محترم کرمان و حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقای علیدادی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان افتتاح و به بهره برداری رسید.

آدرس:

شهر کرمان _منطقه گردشگری و خوش آب و هوای کوهپایه.

تلفن:

۰۹۱۷۴۸۴۲۵۶۱ _۰۹۹۱۹۲۳۱۴۵۶

آدرس سایت:

http://mq-sh-soleimani.com

				
					beytolahzan.ir/?p=25703
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات