فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
میزبان طرح ملی رحله در شهر پرند:
حجت الاسلام مهدی بابایی میزبان طرح ملی رحله در شهر پرند از توابع رباط کریم می‌گوید: فرهنگ سازی در حوزه قرآن یکی از نیازهای جدی امروز ماست و برگزاری طرح ملی رحله گامی ارزنده در راستای فرهنگ سازی قرآنی به شمار می‌رود.

حجت الاسلام مهدی بابایی میزبان طرح ملی رحله در شهر پرند از توابع رباط کریم می‌گوید: فرهنگ سازی در حوزه قرآن یکی از نیازهای جدی امروز ماست و برگزاری طرح ملی رحله گامی ارزنده در راستای فرهنگ سازی قرآنی به شمار می‌رود.

بابایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان گفت: خوشحالیم که برای نخستین بار میزبانی طرح ملی رحله را عهده‌دار شده‌ایم امری که در سایه حمایت مدیر محترم موسسه بیت الاحزان حجت الاسلام شاهسونی و ستاد طرح ملی رحله صورت پذیرفته است و لازم است از این بزرگواران قدردانی کنیم.

او افزود: در نخستین میزبانی خود از خانواده‌های محترم انتظار داریم شرایط خود و فرزندانشان را با طرح ملی رحله وفق دهند رویه‌ای که با توجه به شرایط موجود ضروری به نظر می‌رسد.

به گفته وی حمایت از فعالیت‌های قرآنی و تشویق خانواده‌ها به حضور فرزندانشان در دوره‌های آموزشی قرآن محور، می‌تواند به تعالی فرهنگی نیز منجر گردد.

او برگزاری رحله متنوع و با شکوه را یکی از برنامه‌های جدی خود عنوان کرد و گفت: هر چند تجربه‌ی برگزاری طرح ملی رحله برای نخستین بار است که نصیبمان می‌شود اما سعی داریم با برگزاری برنامه‌های متنوع از جمله: اردوهای هفتگی، کلاس‌های اخلاق، تشکیل هیئات مذهبی و برنامه‌های مختلف ورزشی، میزبان خوبی برای قرآن آموزان باشیم.

بابایی ادامه داد: طرح ملی رحله در حوزه علمیه امام صادق ( ع ) پرند واقع در بلوار جمهوری این شهر در حال برگزاری است و جا دارد از همکاری ستاد طرح ملی رحله در این زمینه قدردانی کنیم.

شهر جدید پرند از توابع شهرستان رباط کریم است و در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران قرار دارد.

				
					beytolahzan.ir/?p=26700
				
			
2 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات

سلام و عرض ادب، خداروشکر طرح با برنامه ریزی خوبی داره برگزار میشه، و از همه مهم تر عظم جدی دوستان حفظ کننده رو می طلبه، (چون شرایط رفاهی در پرند کامل و بی نقص هست) واقعا جای تقدیر و تشکر رو داره

جزاکم الله خیرا