فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
میزبان طرح ملی رحله در جازموریان کرمان:
حجت الاسلام مسلم سابقی نژاد میزبان طرح ملی رحله در جازموریان کرمان می‌گوید برای برگزاری رحله امسال گروهی متشکل از اساتید مختلف ما را یاری می‌کنند و سعی ما بر آن است رحله امسال را به صورت ویژه برگزار کنیم.

حجت الاسلام مسلم سابقی نژاد میزبان طرح ملی رحله در جازموریان کرمان می‌گوید برای برگزاری رحله امسال گروهی متشکل از اساتید مختلف ما را یاری می‌کنند و سعی ما بر آن است رحله امسال را به صورت ویژه برگزار کنیم.

سابقی نژاد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان گفت: برای هفتمین سال است میزبانی طرح رحله را بر عهده داریم و تلاش می‌کنیم با روحیه‌ای جهادی به استقبال طرح ملی رحله برویم رویکردی که انتظار است همه میزبانان آن را مورد توجه قرار دهند.

وی افزود: برنامه‌های رحله امسال شهرستان رودبار جنوب در مقایسه با سال‌های قبل بسیار متنوع‌تر است و به صورت ویژه طرح‌های جانبی حفظ قرآن را دنبال خواهیم کرد.

به گفته وی تشکیل حلقه‌های معرفتی تفسیر قرآن، تعیین مسئول مستقل ورزشی و برگزاری اردوهای منظم تفریحی از جمله برنامه‌های رحله تابستانی در این شعبه محسوب می‌شود.

او اضافه کرد: در برگزاری رحله هشتم امام جمعه جازموریان، امام جمعه و آموزش و پرورش شهر راین همکاری نزدیکی با این مرکز داشته‌اند و جا دارد از تلاش‌های این عزیزان قدردانی کرد.

سابقی نژاد اضافه کرد: به دلیل گرمای منطقه جازموریان و پاره‌ای مشکلات دیگر، رحله امسال در شهر راین و مدرسه پروین اعتصامی این شهر برگزار می‌شود و امیدواری ما برگزاری دوره‌های با کیفیت است.

شایان ذکر است جازموریان به عنوان بزرگترین بخش جنوبی استان کرمان شناخته می‌شود و به گفته میزبان این مرکز، در شهر راین که از مناطق خوش آب و هوا و گردشگر پذیر استان کرمان است رحله‌ی امسال را برگزار خواهد کرد.

این شهر در فاصله ۱۰۰ کیلومتری جنوب شرقی کرمان واقع شده است.

				
					beytolahzan.ir/?p=26633
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات