مسابقات رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم سازمان اوقاف با برتری محمدرضا احمدی از قم به پایان رسید و رضا حسن‌شاهی حافظ روشندل بیت‌الاحزان چهارم شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه قرآنی فرهنگی حضرت زهرا (سلام الله علیها) به نقل از ایکنا، فینال رشته حفظ ۲۰ جزء سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم دیروز در سالن اصلی مصلای اعظم امام خمینی(ره) پایان یافت.

بر اساس این گزارش در این رقابت که از ساعت ۱۵ آغاز و تا ساعت ۱۷ ادامه داشت، جواد دلفانی از تهران، محمدرضا احمدی از قم، رضا گلشاهی از خراسان رضوی، رسول آزمایشی از آذربایجان شرقی، رضا حسن شاهی از استان فارس،  محمد انگشتبه از استان بوشهر و مجتبی محسنی از استان مازندران فینالیست‌های رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم بودند که در این رقابت محمدرضا احمدی از قم رتبه نخست را کسب کرد.

همچنین «رضا گلشاهی» از خراسان رضوی دوم شد، «محمدجواد دلفانی» از استان تهران رتبه سوم را به دست آورد، «حسن شاهی» از استان فارس موفق به کسب رتبه چهارم شد و در نهایت «رسول آزمایش» از آذربایجان شرقی رتبه پنجم را کسب کرد.

رضا حسن‌شاهی حافظ روشن‌دل قرآن کریم است که هم‌اکنون به عنوان مربی در مدارس شبانه‌روزی مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) مشغول تربیت حافظ قرآن است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات