فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
جلسه هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور، در مشهدمقدس و در زائرسرای یاس نبی (س) بیت الاحزان حضرت زهرا (س) در حال برگزاری است. در این نشست ماهانه که با حضور اعضای هیئت مدیره این اتحادیه در حال برگزاری است مشکلات مؤسسات قرآنی و راهکارهای ارتقاء سطح علمی آموزشی و مالی مؤسسات مورد بررسی قرار می گیرد.

در این نشست ماهانه که با حضور اعضای هیئت مدیره این اتحادیه در حال برگزاری است مشکلات مؤسسات قرآنی و راهکارهای ارتقاء سطح علمی آموزشی و مالی مؤسسات مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین روز گذشته موضاعاتی مانند همکاری های میان معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و اتحادیه تشکل های قرآنی برای گسترش فرهنگ قرآنی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. عضویت ۱۰۰ مؤسسه قرآنی جدید به اتحادیه نیز از دیگر مصوبات این نشست بود. چگونگی توانمندسازی و ارتقاء جایگاه فرهنگی دینی مؤسسات مورد بحث قرار گرفت.
امروز نیز موضوعاتی مانند عملکردمؤسسات قرآنی مردم نهاد در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بررسی روند تاسیس اتحادیه ‌های استانی نیز مورد بحث واقع خواهد شد.

این نشست که از روز گذشته در در زائرسرای یاس نبی (س) بیت الاحزان حضرت زهرا (س) در حال برگزاری است امروز نیز ادامه خواهد داشت.

گفتنی است حسن محمدی، سیدعلی سرابی، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌رضا شاهسونی، سیدمرتضی نیکزاد، محمدرضا داودآبادی، حجت‌الاسلام و المسلمین حمیدرضا مطهریان، محمدرضا پورمعین، مهدی مقامی، محمدحسین فریدونی، حسین اجرایی و حجت‌الاسلام و المسلمین منصور برزگر اعضای برگزیده هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور در سال جاری می باشند.

				
					beytolahzan.ir/?p=12621
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات