فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
آزمون پایانی ترم اول شعب روزانه مؤسسه بیت الاحزان در سال 1401 صبح پنجشنبه 21 مهرماه در شعب مؤسسه در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان آزمون پایانی ترم اول شعب روزانه مؤسسه بیت الاحزان پنجشنبه ۲۱ مهر ماه در سطح شعب مؤسسه در سراسر کشور برگزار گردید.

در این آزمون که در ۹۲ شعبه روزانه مؤسسه بیت الاحزان برگزار شد، ۲۶۵۰ قرآن آموز در سطوح مختلف رشته‌های حفظ، ترجمه و مفاهیم، روخوانی و روانخوانی و تجوید قرآن کریم شرکت کردند که شعب نودژ در استان کرمان، شعبه یک فسا در استان فارس و شعبه قلعه گنج کرمان با حضور بیش از ۱۰۰ قرآن آموز در آزمون در بین شعب مؤسسه پیشتاز بودند.

طبق اعلام معاونت آموزش بیت الاحزان سطوح مختلف رشته حفظ و همچنین رشته روخوانی و روانخوانی قرآن کریم بیشترین استقبال را در بین رشته‌های عرضه شده در آزمون داشتند که آزمون روخوانی سطح ۱ با ۸۳۶ داوطلب بیشترین شرکت کننده را به خود اختصاص داد و رشته های حفظ جزء ۳۰ و حفظ نیم جزء دوم جزء ۳۰ نیز از دیگر رشته‌های پرطرفدار این آزمون بودند.

در طبقه بندی جغرافیایی، آزمون در ۳۱ شهرستان از ۱۱ استان کشور برگزار گردید که شهرستان‌های فسا، کازرون و داراب در استان فارس به ترتیب بیشترین شرکت کننده را در آزمون داشتند و از لحاظ رده بندی سنی شرکت کنندگان، رده سنی زیر ۱۲ سال بیشترین استقبال را در این آزمون داشته اند و رده سنی نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ ساله نیز دیگر رده سنی پرمخاطب در آزمون پایانی ترم اول آموزشی مؤسسه بیت الاحزان در سال ۱۴۰۱ بوده است.

گفتنی است مطابق آیین نامه آموزشی مؤسسه بیت الاحزان، آزمون های سراسری این مؤسسه در طول سال دو بار در بازه‌های زمانی ۶ ماهه جهت سنجش وضعیت آموزشی شعب روزانه برگزار می‌شود و پس از برگزاری آزمون و ثبت نمرات توسط بازرسین مؤسسه، در سامانه مدیریت اطلاعات مؤسسه موسوم به محفوظ، قرآن آموزان گواهی الکترونیک خود را از سامانه دریافت می‌کنند.

				
					beytolahzan.ir/?p=31296
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات