هشتمین جشنواره جوان سرباز در سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) با حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، این جشنواره با هدف ارتقای منزلت سرباز و شایسته‌سازی محیط خدمتی و ارج نهادن به جایگاه سرباز و خدمت مقدس سربازی و با شعار «سرباز، مظهر بصیرت، مدافع ولایت و نماد مقاومت» برگزار شد.
در مراسم اختتامیه این جشنواره سردار مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه، رئیس سازمان نظام وظیفه و جمعی از فرماندهان نظامی حضور داشتند.
«سرباز دفاع، امنیت و اقتدار ملی»، «سرباز وظیفه‌شناسی و اقدام شایسته»، «سرباز خلاقیت و فناوری» و«سرباز مسئولیت‌پذیری و خانواده» از محورهای هشتمین جشنواره جوان سرباز بود.
در مراسم اختتامیه این جشنواره از تعدادی از خانواده‌های شهدای شاخص نیروهای مسلح، کادر نمونه مرتبط با سربازی و سربازان نمونه نیروهای مسلح قدردانی شد.   در این جشنواره در مجموع ۳۶ نفر سرباز نمونه از سازمانهای نیروهای مسلح در ۱۲ محور کلی مورد تقدیر قرار گرفتند که در محور دینداری و بصیرت آقای سید عبد الله هاشمی، سرباز وظیفه ارتش جمهوری اسلامی و از حافظان مؤسسه بیت الاحزان مورد تقدیر قرار گرفت.   خاطر نشان میشود فرایند انتخاب سرباز نمونه برابر شرایطی که ابلاغ شده است در درون نیروهای مسلح انجام شده سپس در جلسه ای که با حضور نمایندگان و داوران در دبیر خانه جشنواره برگزار شده بود مستندات بررسی شده و سربازان نمونه منتخب نهایی نیروهای مسلح برگزیده شدند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات