فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
حجت الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مسئول مؤسسه بیت الاحزان از برگزاری نوزدهمین جشنواره ملی جبرئیل امین این مؤسسه در اسفندماه سال جاری با هدف تجلیل از حافظان کل قرآن کریم سالهای 99 و 1400 این مؤسسه در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان، حجت الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مسئول مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، از برگزاری نوزدهمین جشنواره تجلیل از حافظان قرآن کریم این مؤسسه تحت عنوان «جشنواره ملی جبرئیل امین» خبر داد.

وی با اشاره به برگزاری ۴ جلسه ستاد برگزاری جشنواره به منظور هماهنگی و ساماندهی مقدمات این رویداد ملی در سال جاری عنوان کرد: طبق مصوبات انجام شده، نوزدهمین جشنواره ملی جبرئیل امین در تاریخ ۵ اسفندماه سال جاری با حضور حافظان کل قرآن کریم مؤسسه بیت الاحزان در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور افزود: علاوه بر حافظانی که در آزمون‌های حفظ کل قرآن کریم مؤسسه موفق به اخذ مدرک حفظ شده‌اند، از قرآن آموزان اجزاء پایین‌تر که در مراکز شبانه روزی حفظ یکساله بیت الاحزان در دو سال اخیر مدرک قبولی دریافت نموده‌اند نیز در این جشنواره تجلیل خواهد شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت گفت: با توجه به آغاز به کار کردن مرکز شبانه روزی تحفیظ رضوی در مشهد مقدس، امسال بر آن شدیم تا این جشنواره بزرگ قرآنی را در جوار حرم ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (سلام الله علیه) برگزار نماییم و در همین راستا قصد داریم از مسئولین کشوری و استانی، برخی چهره‌های شاخص قرآنی و فرهنگی کشور و نیز حافظان و قاریان بین المللی، به صورت رسمی دعوت به عمل آوریم.

شاهسونی با بیان این که بیت الاحزان مؤسسه‌ای مردمی است و در سال‌های اخیر به دلیل معضل کرونا با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند گفت: برگزاری جشنواره‌ای با این عظمت مستلزم انجام هزینه‌ها و تدارکات زیادی است، لذا از تمامی خیراندیشان و مردم قرآن دوست دعوت می‌کنیم با مشارکت در تأمین هزینه‌های این جشنواره در ثواب تربیت حافظان قرآن کریم و تجلیل از این جوانان برومند قرآنی سهیم شوند.

علاقمندان می‌توانند از طریق دکمه زیر، با پرداخت مستقیم نذورات و هدایای خود، در برگزاری این جشن بزرگ قرآنی و ملی مشارکت نمایند:

پرداخت مستقیم
				
					beytolahzan.ir/?p=24274
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات