انجمن خادمان قرآن در نمایشگاه امسال غرفه ای نمادین با معرفی ٢٢٠ خادم قرآنی کشور برپا کرده است که در این غرفه، تصاویر و نام چهره های شاخص هنری، علمی پژوهشی، آموزشی و اساتید، نویسندگان، ناشران و تولید کنندگان برای بازدید کنندگان به نمایش در آمده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) به نقل از ستاد خبری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، انجمن خادمان قرآن در نمایشگاه امسال غرفه ای نمادین با معرفی ٢٢٠ خادم قرآنی کشور برپا کرده است که در این غرفه، تصاویر و نام چهره های شاخص هنری، علمی پژوهشی، آموزشی و اساتید، نویسندگان، ناشران و تولید کنندگان برای بازدید کنندگان به نمایش در آمده است.

این غرفه در اوایل ورودی سالن اصلی شبستان قرار دارد که برخی چهره های هنری و سینمایی معرفی شده  در آن عبارتند از: “مجید مجیدی”، “رضا میر کریمی”، “محمد علی معلم” و “محمد احصایی” .

اما در بین چهره های شاخص قرآنی نام و تصویر حجت الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مؤسسه بیت الاحزان نیز خود نمایی می‌کند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣٠ برگزار می شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات