مراسم شبی با قرآن همراه با راه اندازی مجمع خیرین قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شعبه کوشکک برگزار شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، مراسم شبی با قرآن همراه با راه اندازی مجمع خیرین قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شعبه کوشکک برگزار شد.
در این مراسم که به میزبانی مهدیه کوشکک برگزار شد جمعی ازاهالی روستا، مسئولان، خیراندیشان و حافظان قرآن کریم حضور داشتند.
حجت الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مسئول بیت الاحزان در این محفل قرآنی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و مساعدت اهالی و خیراندیشان کوشکک جهت ساخت ساختمان این شعبه، با اشاره به آثار تربیتی قرآن کریم در شکل گیری شخصیت انسان‌ها گفت: در زمانه کنونی که هر روز با مشکلات و آسیب های فرهنگی جدیدی مواجه می باشیم بهترین راهکار برای مقابله با این آسیب ها پناه بردن به آیات قرآن کریم است.
عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور همچنین با تأکید بر تلاش والدین جهت حضور نوجوانان و نونهالان در کلاس‌های قرآن کریم افزود: در سنین نوجوانی و جوانی شخصیت انسان‌ها شکل می گیرد و چه خوب است که شخصیت و تفکرات فرزندان ما با آموزه های کلام وحی عجین شود تا شاهد نهادینه شدن سبک زندگی قرآنی در زندگی آن‌ها باشیم.
حمیدرضا حدادی، مسئول بیت الاحزان کوشکک نیز ضمن ارائه گزارشی، از تلاش‌ها برای اتمام و بهره برادری از ساختمان جدید بیت الاحزان در این روستا خبر داد و گفت: ساختمان جدید در قطعه زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع با زیر بنای ۵۰۰ متر مربع در حال ساخت می باشد که تاکنون با حمایت خیراندیشان و مساعدت های مردمی شاهد رشد ۶۰ درصدی بوده ایم اما برای ادامه فعالیت با مشکلات و موانع مالی روبرو هستیم.
در ادامه جمعی از قرآن آموزان شعبه با پاسخگویی به سوالات قرآنی حضار به اجرای برنامه حفظ قرآن کریم پرداختند.
در پایان محمد امین، مسئول بیت الاحزان در شهرستان نی ریز طی سخنانی خواستار هدفمند و تشکیلاتی شدن فعالیت‌های خیراندیشان و حامیان بیت الاحزان جهت سرعت بخشیدن و اتمام ساخت ساختمان بیت الاحزان شد و پیشنهاد راه اندازی مجمع خیرین به صورت رسمی را عنوان کرد که با استقبال حضار همراه بود و با مشورت و گفتگو بین حاضران اعضای هیات امناء مجمع خیرین قرآنی بیت الاحزان مشخص شد.

تقدیر از قرآن آموزان برتر و خیراندیشان شعبه پایان بخش برنامه های این محفل قرآنی بود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات