مردم شهید پرور دهستان خیر دیروز همگام با سراسر ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کردند و با آرمان‌های قدس شریف تجدید پیمان کردند./ حجت الاسلام شاهسونی با بیان این کشاورزی اصلی ترین منبع درآمد مردم منطقه است خاطر نشان کرد با توجه به بحران کمبود آب در کشور و به ویژه منطقه خیر لازم است تا نسبت به اصلاح الگوی مصرف آب در بخش کشاورزی هر چه سریع تر اقدام شود.

 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، مردم شهید پرور دهستان خیر دیروز همگام با سراسر ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کردند و با آرمان‌های قدس شریف تجدید پیمان کردند.

اهالی دهستان خیر و کارکنان و قرآن آموزان موسسه بیت الاحزان که در این راهپیمایی حضور داشتند ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و یمن، انزجار خود را از اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در فلسطین و رژیم آل سعود در یمن اعلام کردند.

راهپیمایان در مراسم روز جهانی قدس، تصاویری از امام راحل و رهبری و پارچه‌ نوشته‌هایی در محکومیت جنایات اسرائیل و استکبار جهانی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در دست داشتند.

راهپیمایان در قطعنامه پایانی راهپیمایی، رمز دستیابی به آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را وحدت و یکپارچگی آحاد مسلمین و حمایت همه‌جانبه از جبهه مقاومت اسلامی و انتفاضه ملت فلسطین دانسته و تأکید کردند، از هیچ گونه حمایت مادی و معنوی دریغ نخواهند کرد.
در این قطعنامه تأکید شده است حمایت مستمر و همگانی ملت ایران از مردم فلسطین شاکله هویت انقلابی و موضع استراتژیک نظام جمهوری اسلامی بوده و هر گونه تلاش برای مخدوش کردن این شعار اساسی و راهبردی، مخالفت با آرمان و اهداف مقدس امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است.در بخش دیگری از این قطعنامه آمده است، هرگونه طرح مربوط به «صلح و سازش» بدون تأمین حقوق تمام عیار ملت فلسطین و بازگشت تمامی آوارگان به سرزمین آبا و اجدادی خویش، فرصت‌سازی برای احیا و تداوم جنایات رژیم صهیونیستی است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام شاهسونی مدیر مؤسسه بیت الاحزان به ایراد سخنرانی پرداخت. وی ضمن تشکر از حضور مردم در راهپیمایی نکاتی در خصوص بحران آب منطقه یادآور شد.

حجت الاسلام شاهسونی با بیان این کشاورزی اصلی ترین منبع درآمد مردم منطقه است خاطر نشان کرد با توجه به بحران کمبود آب در کشور و به ویژه منطقه خیر لازم است تا نسبت به اصلاح الگوی مصرف آب در بخش کشاورزی هر چه سریع تر اقدام شود چرا که به گفته کارشناسان ادامه روند کنونی در چند سال آینده منجر به خشک شدن چاه‌های آب منطقه خواهد شد.

مدیر مؤسسه بیت الاحزان همچنین از مسئولین درخواست کرد نسبت به بحران آب منطقه خیر اقدامات اساسی انجام دهند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات