«نوید رزم‌جو» و «الهام حسین‌زاده» زوج قرآنی هستند که با کسب سهمیه مسابقات سراسری در رشته حفظ کل با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری فارس سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور قاریان و حافظان برتر کشور در تالار حافظ شهر شیراز در حال برگزاری است، اما در این میان حضور یک زوج حافظ قرآن در مسابقات نظر ما را به خود جلب کرد.


بنابر این گزارش «نوید رزم‌جو» و «الهام حسین‌زاده» دو حافظ کل قرآن و زوج قرآنی این دوره از مسابقات هستند که هر دو در رشته حفظ کل شرکت کرده‌اند.
این زوج قرآنی با حضور در مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن موسسه بیت الاحزان حضرت «زهرا(س)» به حفظ قرآن پرداخته و بانی ازدواج آنها حجت الاسلام «علیرضا شاهسونی» بنیانگذار و مدیر موسسه بیت الاحزان است.

به گزارش خبرگزاری فارس «نوید رزم‌جو» سال گذشته به عنوان نماینده استان فارس در رشته حفظ ۲۰ جزء این مسابقات شرکت کرد و موفق به کسب مقام نخست این رقابت ها شد.

رزم جو متولد ۱۳۶۱ است و با حضور در مدرسه شبانه‌روزی امام «حسن مجتبی(ع)» در سال ۱۳۸۵ موفق به حفظ کل قرآن شد و «الهام حسین‌زاده» همسر وی با حضور در شعبه شهر استهبان حافظ کل قرآن شد.

وی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی عمران است و در حال حاضر به عنوان مربی در مدارس شبانه‌روزی موسسه بیت‌الاحزان مشغول کار است.

«الهام حسین‌زاده» نیز متولد ۱۳۶۹ شهر استهبان است و با حضور در کلاس‌های حفظ روزانه شعبه موسسه در استهبان در مدت ۹ ماه حافظ کل قرآن شد.

وی در حال حاضر دانشجوی علوم کامپیوتر است، همچنین حسین‌زاده سال گذشته در مسابقات بین‌المللی دانشجویان در رشته حفظ ۲۰ جزء به مقام نخست رسید.

این زوج حافظ کل قرآن کریم امسال همراه هم در مسابقات قرآن کریم حاضر هستند و امید است در سال‌های آینده هم با اقدامات صورت گرفته در حوزه حفظ قرآن کریم شاهد حضور بیشتر زوج‌های قرآنی در مسابقات قرآن کریم باشیم.

لینک خبر در خبرگزاری فارس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات