حجت الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مسئول مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(سلام الله علیها) در پیامی ویدیویی حافظان قرآن کریم را به یک قیام و حرکت بزرگ قرآنی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان، حجت الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مسئول مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(سلام الله علیها) در پیامی ویدیویی حافظان قرآن کریم را به یک قیام و حرکت بزرگ قرآنی دعوت کرد.

وی با خطاب قرار دادن حافظان قرآن کریم بیت الاحزان گفت: الحمد لله رب العالمین زمینه‌های توسعه فعالیت‌های قرآنی برای مؤسسه در عرصه‌های مختلف فراهم شده است. بسیاری از ارگان‌ها و نهادها ازجمله وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان، ارتش جمهوری اسلامی، کمیته امداد، نهضت سواد آموزی و ده‌ها مورد دیگر درخواست‌هایی را داشته اند که کلاس‌های مختلف در رشته‌های مختلف قرآنی برگزار کنیم و به شدت به کمک شما عزیزان نیاز داریم.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور از حافظان دعوت کرد ولو یک ساعت در روز در قالب تلفنی و مجازی، یا در صورتی که شرایط فراهم است به عنوان سفیر قرآنی در مراکز شبانه روزی حفظ قرآن کریم یا دانشگاه فرهنگیان یا به صورت روزانه و پاره وقت در اجرای طرح‌های قرآنی مؤسسه شرکت کنند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان به نشانی beytolahzan.ir نسبت به نام نویسی در این فراخوان قرآنی اقدام کنند.

حجت الاسلام شاهسونی ادامه داد: حافظان کل یا ۲۰ جزء قرآن کریم که از حافظان مؤسسه بیت الاحزان نیستند ولی مدرک سازمان دارالقرآن را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت بیت الاحزان ثبت نام کنند. اگر کسانی آشنا به زبان‌های خارجی هستند و می‌توانند در عرصه بین الملل با ما همکاری کنند به صورت ویژه از توانمندی‌های آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

مدیر مسئول مؤسسه بیت الاحزان در پایان  ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله بتوانیم یک قیام قرآنی را در سال آینده شکل دهیم و از ظرفیت‌های مختلف قرآنی موجود نهایت استفاده را ببریم.

حافظان قرآن کریم می‌توانند جهت نام نویسی بر روی این لینک کلیک کنند.
				
					beytolahzan.ir/?p=32528
				
			
Subscribe
Notify of
3 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات

با سلام
لبیــــــــــــــــــــــک من آماده ام

سلام خیلی عالی من آماده ام

احسنت خیلی عالیه