دریادار علی فدوی، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه شورای مدارس شبانه روزی حفظ تخصصی قرآن کریم تهران حضور یافت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، در این نشست علاوه بر حضور سرهنگ ایثاری، جانشین مسئول دفتر فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران، اعضای شورای مدارس شبانه روزی حضرت ولی عصر (عج) متشکل از سرکار خانم مومن، مشاور فرماندهی در اموربانوان و ریاست ستاد مدارس و بیت الزهرا (س) ندسا، حجت الاسلام والمسلمین نوبختی، مسئول بیت الاحزان در استان تهران و آقایان غلامرضا نجاتی، روح الله رضا سلطانی، حسین فدوی، احمد خاکپور  و مهدی شهسوار حضور داشتند و به بحث و بررسی در خصوص چگونگی تجهیز ساختمان مدارس و بررسی روند فعالیتها پرداختند.

بنابر این گزارش با توجه به استقبال مطلوب و ثبت نام ۱۴۰ دواطلب جهت حضور در مدرسه برادران حضرت ولی عصر(عج) در این نشست مصوب گردید دوره آزمایشی برادران در ستارخان و دوره آزمایشی خواهران در پردیس برگزار گردد.
فعالیت دو مدرسه شبانه روزی حفظ تخصصی قرآن کریم حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) ویژه خواهران و برادران که برای اولین بار در تهران با همکاری ستاد مدارس و بیت الزهرا (سلام الله علیها) ندسا و مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) راه اندازی شده است از ۱۸ تیرماه آغاز خواهد شد.
تاریخ و مکان مصاحبه از دواطلبان نیز در روزهای آتی طی تماس تلفنی به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.
تخصیص مکان جهت اسکان معلمان و مدیران مدارس، تهیه و تأمین غذا، آماده سازی و تجهیز مدارس و تدارک مراسم افتتاحیه از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و تصمیم قرار گرفت.

یاد آور می‌شود با توجه به فرمایش نوروزی مقام معظم رهبری در جوار حرم رضوی مبنی بر حمایت از مجموعه‌های خودجوش مردمی که مشغول کار فرهنگی هستند، مؤسسه  بیت الاحزان حضرت زهرا (س) با همکاری و حمایت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اولین بار در تهران اقدام به راه اندازی دو مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن ویژه خواهران و برادران نموده است که نوجوانان و جوانان ۱۴ تا ۲۲ ساله این مدارس در طول یک سال ان شاءالله موفق به حفظ کل قرآن کریم خواهند شد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات