در دیدار مدیر مؤسسه بیت الاحزان با دکتر شفیعی سروستانی در خصوص برگزاری دوره های مهدویت ویژه اساتید و مدیران بیت الاحزان توافق به عمل آمد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، حجت الاسلام شاهسونی مدیر مؤسسه و جمعی از مسئولان مؤسسه بیت الاحزان با دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی، مهدویت پژوه و نویسنده ایرانی دیدار کردند.

بنا بر این گزارش در این دیدار حجت الاسلام شاهسونی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مؤسسه بیت الاحزان، خواهان برقراری ارتباط بیشتر بین این مؤسسه با مؤسسه فرهنگی موعود به ریاست دکتر سروستانی شد.

دکتر سروستانی نیز در این دیدار با بیان این که تلاشهای مخلصانه پرسنل و مسئولین مؤسسه بیت الاحزان موجب پیشرفت این مجموعه از یک روستا و گسترش فعالیت آن در نقاط مختلف کشور شده است اقدامات مؤسسه را قابل تحسین دانست و بر گسترش همکاری ها و با بیت الاحزان تأکید کرد.

در این دیدار همچنین در خصوص برگزاری دوره های مهدویت ویژه اساتید و مدیران مؤسسه بیت الاحزان توافق به عمل آمد.

شایان ذکر است دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی، نویسنده، روزنامه‌نگار، مهدویت‌پژوه و رئیس مؤسسه فرهنگی موعود است که عمده پژوهش‌های وی در حوزه غرب‌شناسی، ادبیات فارسی، مطالعات فرهنگی، مطالعات مهدویت و آخرالزّمان‌شناسی است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات