حجت الاسلام هادی سیاری دبیر طرح ملی رحله از تغییر در زمان شروع برگزاری دهمین دوره طرح ملی رحله به دلیل انتخابات خبر داد.

حجت الاسلام هادی سیاری دبیر طرح ملی رحله در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان، از تغییر زمان شروع برگزاری دهمین دوره طرح ملی رحله به دلیل انتخابات خبر داد.

وی با اشاره به این که پیش از این تاریخ آغاز طرح ملی رحله، ۷ تیرماه اعلام شده بود گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۸ تیرماه، با مصوبه ستاد طرح ملی رحله تاریخ شروع طرح با ۴ روز تأخیر، دوشنبه ۱۱ تیرماه خواهد بود و تمامی برنامه‌های آموزشی تا پایان طرح با ۴ روز تأخیر به قوت خود باقی است.

حجت الاسلام سیاری با اشاره به پایان مهلت نام نویسی در این طرح در تاریخ ۳۱ خردادماه افزود: میزبانانی که تاکنون ظرفیت پذیرش قرآن آموزان مرکز خود را تکمیل نکرده‌اند در فرصت باقیمانده تا پایان خرداد نسبت به ثبت نام قرآن آموزان خود اقدام نمایند.

دبیر طرح ملی رحله تأکید کرد: نام نویسی داوطلبان تنها از طریق سایت معتبر و مورد تأیید می‌باشد و چنانچه مراکز ثبت نام به صورت دستی انجام داده‌اند لازم است هر چه سریعتر نسبت به ثبت اسامی در سامانه اقدام نمایند تا از مشکلات بعدی جهت پذیرش قرآن آموزان جلوگیری شود.

یاد آور می‌شود طرح ملی رحله، حفظ اجزاء قرآن کریم به صورت شبانه روزی ویژه تابستان می‌باشد که مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) در تابستان سال جاری برای دهمین سال پیاپی جهت نوجوانان و جوانان ۱۴ تا ۲۲ ساله اقدام به برگزاری آن می‌کند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات