حجت الاسلام عشقی، معاون بازرسی مرکز مدیریت بیت الاحزان و هیات همراه در سفر به خوزستان از شعب موسسه بازدید خواهند کرد.

 

حجت الاسلام عشقی، معاون بازرسی مرکز مدیریت بیت الاحزان و هیات همراه در سفر به خوزستان از شعب موسسه بازدید خواهند کرد.

اولین مقصد این سفر بازدید از فعالیتهای بیت الاحزان در شهر الوان (شوش/ خوزستان) بود که حجت الاسلام عشقی در این سفر علاوه بر بازدید از برنامه ها و مراکز این شعبه، در بین قرآن آموزان و مسئولان سخنرانی کرد.

فعالیتهای بیت الاحزان شعبه کلام نور در شهر الوان از توابع شهرستان شوش در استان خوزستان در سال ۹۳ با تلاشهای امیرعبدالله خسرجی، حافظ کل قرآن کریم مدارس شبانه روزی بیت الاحزان آغاز شد.

این شعبه نوپای بیت الاحزان هم اکنون علاوه بر تربیت ۹۰ حافظ اجزاء، بیش از ۱۰۰ نونهال نیز در بخش مهد و پیش دبستانی قرآنی جذب نموده است.

به اذعان خسرجی، مسئول بیت الاحزان الوان؛ این شعبه تا پایان سال جاری موفق به تربیت ۴۰ حافظ کل قرآن کریم خواهد شد و با توجه به اینکه تمامی حافظان این شعبه در حال  تحصیل می باشند، این تلاش و تربیت ۴۰ حافظ کل قرآن کریم قرآن را می توان بی نظیر دانست.

برگزاری محافل انس باقران کریم باحضور قاریان و حافظان برجسته کشوری و بین المللی و راه انداری کارگاه های صوت و لحن و تجوید باحضور اساتید ممتاز و  برگزاری کلاسهای روخوانی و حفظ برای بانوان خانه دار بخش دیگری از فعالیت های این شعبه تازه تاسیس بیت الاحزان می باشد.

یاد آور می شود مؤسسه بیت الاحزان تاکنون ۸ شعبه فعال در شهرهای هفتکل، رامهرمز، شوش،شادگان و آبادان در استان خوزستان راه اندازی نموده است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات