فیلتر بر اساس دسته‌ها
انتخاب همه
اخبار
اخبار عمومی مؤسسه
اخبار قرآنی ایران
اخبار کشوری
افتخارات
بازدیدها
دیدارها
بین المللی
جشنواره ملی جبرئیل امین
حفظ مجازی قرآن کریم
حوزه علمیه قرآن محور
دانشسرای علوم قرآن و حدیث باقرالعلوم
شعب
طرح قرآنی ایلاف
طرح ملی آیات زندگی
طرح ملی رحله
محافل و مجالس
مراکز حفظ همراه با تحصیل
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
مراکز روزانه حفظ دوساله خواهران
مصاحبه‌
مناسبت‌ها
مهد و پیش دبستانی قرآن محور
گزارش تصویری
تصاویر
بیت الاحزان در سالی که گذشت
بازدیدها و دیدارها
تصاویر رویدادها
تصاویر شعب
جلسات و محافل
ثبت نام ها
مستندات
مستندات آموزشی مؤسسه
مستندات اداری مؤسسه
مستندات اقتصادی مؤسسه
مستندات بازرسی
مستندات مالی مؤسسه
مستندات متفرقه مؤسسه
چندرسانه ای
تولیدات رسانه‌ای مؤسسه
مستندها و برنامه‌های تلویزیونی
گزارش ویدیویی
مقالات
چهره‌های شاخص مؤسسه
مراکز شبانه روزی حفظ یکساله
حجت الاسلام حسین امینی مدیر طرح ملی رحله در شهرستان فسا به اهمیت شرکت در دوره‌های قرآنی اشاره می کند و می‌گوید رحله ایمن سازی نفس در مقابل فتنه‌های آخرالزمان است.

حجت الاسلام حسین امینی مدیر طرح ملی رحله در شهرستان فسا به اهمیت شرکت در دوره‌های قرآنی اشاره می کند و می‌گوید رحله ایمن سازی نفس در مقابل فتنه‌های آخرالزمان است.

امینی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بیت الاحزان گفت: طرح تابستانی رحله در فسا همواره یکی از پرشورترین مراکز است و خوشحالیم که هر ساله در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده اسماعیل ( ع ) میزبان قرآن آموزان عزیز هستیم شاخصه‌ای که مورد رضایت حافظان محترم نیز هست.

به گفته وی مدیریت امامزاده اسماعیل هر ساله بیشترین همکاری را با طرح رحله دارد و یکی از دلایل اصلی حضور پرشور قرآن آموزان نیز همجواری با این حرم مطهر است.

او افزود: در رحله تابستانی امسال برنامه‌های جانبی زیادی برای قرآن آموزان در نظر گرفته شده که در مقایسه با دوره‌های گذشته از تنوع بیشتری برخوردار است و خود فرصتی مناسب در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

امینی گفت: برگزاری اردوهای تفریحی بین شهری، برخورداری قرآن آموزان از سانس‌های ورزشی شنا و فوتبال و تشکیل کلاس‌های احکام و عقاید از جمله برنامه‌های جانبی رحله هشتم در شهرستان فسا به شمار می‌رود.

وی از تلاش‌های آقایان قدمعلی ابوالحسنی مدیر شعب بیت الاحزان فسا و جمشید ابوالحسنی مدیریت امامزاده اسماعیل ( ع ) و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در همراهی با طرح ملی رحله این منطقه قدردانی کرد.

گفتنی است شهرستان فسا برای هشتمین دوره است که میزبانی طرح ملی رحله را بر عهده دارد و در بقعه مبارکه امامزاده اسماعیل (ع) واقع در ۳۵ کیلومتری جاده فسا -شیراز میزبان قرآن آموزان است.

				
					beytolahzan.ir/?p=26682
				
			
0 نظر
بازخوردهای انلاین
مشاهده تمامی نظرات