۳۶۳ بازدید انتشار : ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴ آخرین ویرایش : ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴

گفت و گوی مدیر مسئول موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) با ایکنا:

راه‌اندازی ۴ مرکز حفظ قرآن در بقاع متبرکه کشور

مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) با اشاره به طرح این مؤسسه جهت راه‌اندازی مراکز حفظ قرآن در بقاع متبرکه با همکاری سازمان اوقاف گفت: تاکنون در قالب این طرح ۴ مرکز حفظ قرآن در تهران، مشهد، بیرجند و فسا راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا سلام الله علیها به نقل از ایکنا: حجت‌الاسلام علی‌رضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) با اشاره به طرح این مؤسسه جهت راه‌اندازی مراكز حفظ قرآن در بقاع متبركه با همكاری سازمان اوقاف گفت: در سال‌های اخیر همكاری‌های خوبی با سازمان اوقاف و امور خیریه و مركز قرآنی آن داشته‌ایم.

وی افزود: با همكاری سازمان اوقاف موفق به‌ راه‌اندازی مراكز حفظ قرآن در مشهد، بیرجند، تهران و امامزاده اسماعیل(ع) فسا در قالب طرح مذكور شده‌ایم.

شاهسونی با ابراز امیدواری از اینكه این روند ادامه داشته باشد، گفت: تلاش می‌كنیم تا در آینده با همكاری سازمان اوقاف بتوانیم مراكز حفظ قرآن بیشتری در بقاع متبركه سطح كشور راه‌ا ندازی كنیم.

مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) این نكته را یادآور شد كه استان فارس ظرفیت‌های خوبی برای حفظ قرآن دارد و هم‌اكنون قریب ۵ مركز شبانه‌روزی حفظ قرآن در این استان مشغول به فعالیت است؛ لذا سعی می‌كنیم تا این طرح را در سایر نقاط كشور اجرایی كنیم.

Share