۴۸۰ بازدید انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸ آخرین ویرایش : ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۶

آشنایی با فعالیت های مرکز حفظ تخصصی امام محمد باقر (ع) آبادان

از سال ۹۶ که فعالیت این مدرسه شبانه‌ روزی زیر نظر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان آغاز شده است، ۱۵ نفر موفق به حفظ کل قرآن کریم شده‌اند.

فیصل خنفری مسئول و مدیر مرکز شبانه روزی حفظ قرآن آبادان در گفت وگو با پایگاه خبری موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا سلام الله علیها؛ درباره برنامه‌های این مرکز گفت: در حال حاضر ۹ قرآن آموز در دوره حفظ یکساله قرآن این مرکز قرآنی مشغول حفظ قرآن کریم هستند که یک نفر از آنها موفق به حفظ کل قرآن کریم شده است و چهار نفر آنها ۱۱ جزء و چهار نفر دیگر طبق برنامه، حفظ قرآن را از ابتدا شروع کرده‌اند.

این حافظ قرآن کریم گفت: از سال ۹۶ که فعالیت این مدرسه شبانه‌ روزی زیر نظر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان آغاز شده است، ۱۵ نفر موفق به حفظ کل قرآن کریم شده‌اند.

فیصل خنفری گفت: حفاظ مدرسه، بعد از اتمام دوره حفظ یکساله خود در امور آموزشی این مدرسه مشارکت و به عنوان مربی فعالیت‌ می‌کنند.

مسئول و مدیر آموزشی مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن آبادان در پایان تصریح کرد: در کنار برنامه‌های آموزش قرائت، حفظ و تفسیر قرآن کریم برای حفاظ، برنامه‌های اردویی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است که به عنوان نمونه در ماه‌های گذشته اردوی دزفول و قم برگزار شد.

Share