۵۲۱ بازدید انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵ آخرین ویرایش : ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵

در مصاحبه رئیس اداره امور قرآنی اوقاف فارس با ایکنا:

نوبت اجرای حافظان قرآن بیت الاحزان در مسابقات کشوری اوقاف مشخص شد

نوید رزمجو و سید مرتضی هاشمی از 17 مرداد ماه در معتبرترین مسابقه قرآنی کشور به مصاف رقبا خواهند رفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) به نقل از ایکنا، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، با بیان اینكه زمان اجرای متسابقان استان فارس در چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف مشخص شد، گفت: این زمان‌بندی مربوط به مرحله مقدماتی مسابقات كشوری و تنها در بخش آقایان است.

وی با یادآوری اینكه مرحله مقدماتی این مسابقات به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می‌شود، گفت: در تاریخ پنج‌شنبه، ۱۰ مردادماه محمد بهرامی‌شاد از استان فارس در رشته اذان به اجرا خواهد پرداخت.

جلالی اظهار كرد: در روز شنبه، ۱۲ مردادماه نیز حمیدرضا اسكندری در رشته دعاخوانی، روز سه‌شنبه، ۱۵ مردادماه مهدی كشاورز در رشته حفظ ۱۰ جزء، روز پنج‌شنبه، ۱۷ مردادماه سیدمرتضی هاشمی و محمود محمدی در رشته حفظ ۲۰ جزء به اجرا خواهند پرداخت.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: در روز دوشنبه، ۲۱ مردادماه حسام قانعی در رشته قرائت ترتیل، چهارشنبه، ۲۳ مردادماه نوید رزمجو، مجتبی فیضی و محمد مقدم در رشته حفظ كل و در روز چهارشنبه، ۳۰ مردادماه سیدرضا نجیبی در رشته قرائت تحقیق، تلاوت خود را ارائه خواهند داد.

یاد آور می شود مجتبی فیضی، سید مرتضی هاشمی و نوید رزمجو که به عنوان نمایندگان استان فارس در رشته های حفظ 20 جزء و حفظ کل مسابقات سراسری قرآن کریم حاضر خواهند شد، از حافظان پرورش یافته در مراکز شبانه روزی حفظ یکساله مؤسسه بیت الاحزان می باشند و هم اکنون نیز در همین مراکز در سمت استاد مشغول تربیت حافظان قرآن کریم هستند.

گفتنی است نوید رزمجو سال گذشته نیز رتبه ممتاز مسابقات را کسب کرده بود.

Share